Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3641
دیروز5094
در هفته18892
در ماه75706
مجموع20742229

بازدید کنندگان برخط

2
Online

رییس شورای عالی جامعه مدرسین نقش صدا وسیما درشرایط كنونی را بسیار اثرگذار دانست و گفت: باید دراین شرایط كه همه چیز به روز و ساعت تغییر می‌كند خودتان را با رعایت مقررات شرعی با شرایط مكانی و زمانی تطبیق دهید.


آیت‌الله یزدی در دیدار با رییس و جمعی از معاونان و مدیران ارشد رسانه ملی با تاكید براینكه درجامعه اسلامی كاررسانه فراگیری چون صدا وسیما بسیارسنگین است گفت: برچنین رسانه ای كه این قدر دیده و شنیده می‌شود واجب است كه بر قطعیات اسلام محكم باشد.

عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی(ره) كه صدا وسیما را دانشگاه عمومی توصیف كردند، اظهار داشت: با توجه به چنین جایگاهی باید بسیار مراقبت كنید تا آنچه به مردم ارائه می‌دهید متناسب با اثرات دانشگاه عمومی باشد و بدانید كه شما تریبون انقلابی هستید كه معجزه تاریخ نام گرفته است. (خ-1359)

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom