Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای در دیدار‌ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم‌افزایی قوای‌سه‌گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله‌ی مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به‌عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره‌ی «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش‌بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولیدکننده به ‌عنوان رزمنده‌ی جنگ...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز174
دیروز730
در هفته2324
در ماه14684
مجموع21238938

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین نجفی، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق به اتفاق حجت الاسلام حسین بهجتی و تنی چند از اعضای دفتر بعثه مقام معظم رهبری در عراق با آیت الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کردند.


در ابتدای این دیدار که در شهر کربلا و در حاشیه سفر زیارتی آیت الله یزدی به کشور عراق صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین نجفی با ارائه گزارشی از فعالیت های بعثه مقام معظم رهبری در عراق، مساعدت و همکاری تولیت های عتبات عالیات را ستود و از آنان تشکر کرد.

آیت الله یزدی نیز از خدمات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق تقدیم و تشکر کرد و با اشاره به حضور شیعیان کشورهای مختلف برای زیارت اماکن مقدسه عراق، گفت: مجموعه فعالیت های فرهنگی و خدماتی که به زائران ارائه می شود، در اتحاد دو ملت تاثیر دارد.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به فتوای مرجعیت عراق در اتحاد مردم این کشور برای مقابله با داعش  گفت: نقشه دشمن این بود که به نام اسلام در این کشور بدترین جنایت ها را انجام دهند، اما به لطف الهی و با فتوای مرجعیت دینی، توطئه آنان نقش بر آب شد.

در پایان این دیدار آیت الله یزدی با اشاره به گزارش ارائه شده؛ خدمات انجام گرفته را بسیار ارزشمند خواند و اظهار کرد: ان شاء الله شما در پیشگاه الهی ماجور خواهید بود و من برای توفیقات هر چه بیشتر شما دعا می کنم.

حضور در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه کربلا، دیدار و گفتگو با عبدالمهدی کربلایی، امام جمعه کربلا و تولیت آستان مقدس امام حسین (ع) از دیگر برنامه های آیت الله یزدی در حاشیه زیارت اماکن مقدسه عراق بوده است.

 

طلیعه

article thumbnailایام محرم و برگزاری مجالس عزای حسینی یکی از فرصت های مغتنم برای بحث و اندیشه در درس ها و عبرت های عاشوراست که یکی از دروس بسیار مهم آن، پایداری بر حق و التزام به ارزشها و آرمان هاست. پیامبر گرامی اسلام، پس از بعثت، نژاد پرستی، قبیله گرایی، تکاثر طلبی و شهوات مالی و نفسانی دوران جاهلیت را تغییر دادند و ایمان، تقوا و جهاد در راه خدا را جایگزین افتخار به حسب و نسب و ثروت و قدرت ساختند. درحقیقت، اسلام با تحوّل در بینش‌ها و ارزش‌ها انسان‌هایی را تربیت کرد که اسوه پاکی و فداکاری و ایثار شدند. افرادی که برای دفاع...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom