Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1338
دیروز1714
در هفته1338
در ماه16879
مجموع21213492

بازدید کنندگان برخط

41
Online

حجت الاسلام والمسلمین نجفی، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق به اتفاق حجت الاسلام حسین بهجتی و تنی چند از اعضای دفتر بعثه مقام معظم رهبری در عراق با آیت الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کردند.


در ابتدای این دیدار که در شهر کربلا و در حاشیه سفر زیارتی آیت الله یزدی به کشور عراق صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین نجفی با ارائه گزارشی از فعالیت های بعثه مقام معظم رهبری در عراق، مساعدت و همکاری تولیت های عتبات عالیات را ستود و از آنان تشکر کرد.

آیت الله یزدی نیز از خدمات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق تقدیم و تشکر کرد و با اشاره به حضور شیعیان کشورهای مختلف برای زیارت اماکن مقدسه عراق، گفت: مجموعه فعالیت های فرهنگی و خدماتی که به زائران ارائه می شود، در اتحاد دو ملت تاثیر دارد.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به فتوای مرجعیت عراق در اتحاد مردم این کشور برای مقابله با داعش  گفت: نقشه دشمن این بود که به نام اسلام در این کشور بدترین جنایت ها را انجام دهند، اما به لطف الهی و با فتوای مرجعیت دینی، توطئه آنان نقش بر آب شد.

در پایان این دیدار آیت الله یزدی با اشاره به گزارش ارائه شده؛ خدمات انجام گرفته را بسیار ارزشمند خواند و اظهار کرد: ان شاء الله شما در پیشگاه الهی ماجور خواهید بود و من برای توفیقات هر چه بیشتر شما دعا می کنم.

حضور در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه کربلا، دیدار و گفتگو با عبدالمهدی کربلایی، امام جمعه کربلا و تولیت آستان مقدس امام حسین (ع) از دیگر برنامه های آیت الله یزدی در حاشیه زیارت اماکن مقدسه عراق بوده است.

 

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom