Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4
دیروز899
در هفته2809
در ماه13962
مجموع21262236

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله رضا رمضانی، دبیر کل جدید مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جمعی از همراهان روز شنبه مورخ 1398/06/30 با حضور در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت‌الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار و گفتگو کردند.


آیت‌الله یزدی در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم با تأکید بر حساسیت جایگاه مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) فرمود: مسئولیتی که جنابعالی دارید مسئولیت حساسی است و خوشحالیم که جنابعالی تجربه‌های دنیای روز را در سوابق خود دارید.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با ذکر یادی از شهید دکتر بهشتی و تجربیات آن مرحوم افزود: تجربه دنیادیدگی و آشنایی با دنیای امروز سرمایه ارزشمندی است که امیدواریم شما بتوانید از این تجربه به‌خوبی استفاده کنید.


لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار آیت‌الله رمضانی ضمن ابراز خرسندی از فرصت به‌دست‌آمده به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دغدغه‌های پیش روی این مجمع پرداخت.

دبیر جدید مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با اشاره به توطئه‌های استکبار برای تحریف مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام و قرآن افزود: دشمنان میلیاردها دلار در سراسر جهان هزینه می‌کنند تا فهم قرآن و مکتب اهل‌بیت(ع) را در بین مردم تقلیل دهند و تشیع را سرکوب کنند.

آیت‌الله رمضانی در بخش دیگری از بیانات خود جایگاه مجمع جهانی را به‌عنوان حلقه واسط بین مرجعیت شیعه و پیروان اهل‌بیت(ع) در دنیا توصیف نمود.

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom