Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز94
دیروز1621
در هفته11976
در ماه33931
مجموع175932

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله رضا رمضانی، دبیر کل جدید مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جمعی از همراهان روز شنبه مورخ 1398/06/30 با حضور در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت‌الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار و گفتگو کردند.


آیت‌الله یزدی در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم با تأکید بر حساسیت جایگاه مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) فرمود: مسئولیتی که جنابعالی دارید مسئولیت حساسی است و خوشحالیم که جنابعالی تجربه‌های دنیای روز را در سوابق خود دارید.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با ذکر یادی از شهید دکتر بهشتی و تجربیات آن مرحوم افزود: تجربه دنیادیدگی و آشنایی با دنیای امروز سرمایه ارزشمندی است که امیدواریم شما بتوانید از این تجربه به‌خوبی استفاده کنید.


لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار آیت‌الله رمضانی ضمن ابراز خرسندی از فرصت به‌دست‌آمده به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دغدغه‌های پیش روی این مجمع پرداخت.

دبیر جدید مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با اشاره به توطئه‌های استکبار برای تحریف مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام و قرآن افزود: دشمنان میلیاردها دلار در سراسر جهان هزینه می‌کنند تا فهم قرآن و مکتب اهل‌بیت(ع) را در بین مردم تقلیل دهند و تشیع را سرکوب کنند.

آیت‌الله رمضانی در بخش دیگری از بیانات خود جایگاه مجمع جهانی را به‌عنوان حلقه واسط بین مرجعیت شیعه و پیروان اهل‌بیت(ع) در دنیا توصیف نمود.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom