Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز724
دیروز1108
در هفته4839
در ماه22778
مجموع21063086

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله نمازی با تاکید بر این که مسجد نقش اساسی و مهمی در سلامت و هدایت انسان دارد، افزود: اگر در نظام جمهوری اسلامی ایران بتوانیم با تدبیر و برنامه ریزی حکیمانه از ظرفیت‌های مساجد استفاده کنیم، بسیاری از مشکلات جوانان و مردم حل می‌شود.


وی مساجد را محل رفع مشکلات مردم و جوانان دانست و افزود: اگر این هنر را داشته باشیم جاذبه مساجد را آن قدر افزایش دهیم که جوانان در مساجد حضور پیدا کنند، قطعا مشکلاتشان نیز حل می‌شود.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه در کنار هر جوانی نمی‌شود یک نیروی انتظامی قرار داد، اظهار کرد: آن چیزی که جوانان را سالم تربیت و هدایت می‌کند، ایمان به خدا است، لذا انسان اگر با خدا ارتباط داشته باشد هیچ اذیت و آزاری به دیگران نمی‌رساند، ولی وقتی ایمان یک انسان ضعیف و سست شود، دست به هرکار خلافی می‌زند. (خ-1367)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom