Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز861
دیروز908
در هفته861
در ماه18800
مجموع21059108

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به خدمات متقابل حوزه و انقلاب اظهار داشت: حوزه‌های علمیه، سرچشمه انقلاب اسلامی بوده است.


 عضو جامعه مدرسین با بیان این که حوزه‌های علمیه از سال 42 و زمان آغاز انقلاب تا امروز بزرگترین حامی آن بوده‌اند، به خدمات نظام اسلامی به حوزه‌های علمیه اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی خدمات گسترده‌ و فراوانی به حوزه شده است.

وی عنوان کرد: توسعه حوزه‌های علمیه و مراکز تحقیقی، ایجاد انتشارات مختلف حوزوی، تربیت فضلای برجسته، تأسیس حوزه‌های علمیه در سراسر کشور و در سطح گسترده از جمله خدمات پربرکتی است که به واسطه انقلاب اسلامی حاصل شده است. (خ-1371)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom