Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز62
دیروز775
در هفته1898
در ماه10560
مجموع21185221

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به خدمات متقابل حوزه و انقلاب اظهار داشت: حوزه‌های علمیه، سرچشمه انقلاب اسلامی بوده است.


 عضو جامعه مدرسین با بیان این که حوزه‌های علمیه از سال 42 و زمان آغاز انقلاب تا امروز بزرگترین حامی آن بوده‌اند، به خدمات نظام اسلامی به حوزه‌های علمیه اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی خدمات گسترده‌ و فراوانی به حوزه شده است.

وی عنوان کرد: توسعه حوزه‌های علمیه و مراکز تحقیقی، ایجاد انتشارات مختلف حوزوی، تربیت فضلای برجسته، تأسیس حوزه‌های علمیه در سراسر کشور و در سطح گسترده از جمله خدمات پربرکتی است که به واسطه انقلاب اسلامی حاصل شده است. (خ-1371)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom