Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1421
دیروز1709
در هفته6550
در ماه15248
مجموع21211861

بازدید کنندگان برخط

17
Online

آیت الله ممدوحی در دیدار جمعی از طلاب کشور ترکیه با اشاره به جذب جوانان این کشور به دین عنوان کرد: موقعیت جوانان مذهبی و اسلامی در ترکیه بسیار مهم است و اگر شما طلبه‌های جوان بتوانید یک نفر را هدایت کنید، کار بسیار بزرگی انجام داده اید.


وی با بیان اینکه تبلیغ تنها با گفتار نیست، بلکه با رفتار و اخلاق مناسب در ارتباط با مردم می‌توان مبلغ دین و شریعت بود، افزود: از طریق عمل و رفتار می‌توان باعث جذب مردم به اسلام و تشیع شد.

عضو جامعه مدرسین افزود: علمای شیعه از طریق رفتار و عمل مردم را جذب دین می‌کردند و می‌کنند و سعی می‌کردند طوری رفتار کنند که مردم عاشق دین و لباس روحانیت و حوزه شوند. (خ-1371)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom