Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز385
دیروز832
در هفته385
در ماه19300
مجموع21118276

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت الله ممدوحی در دیدار جمعی از طلاب کشور ترکیه با اشاره به جذب جوانان این کشور به دین عنوان کرد: موقعیت جوانان مذهبی و اسلامی در ترکیه بسیار مهم است و اگر شما طلبه‌های جوان بتوانید یک نفر را هدایت کنید، کار بسیار بزرگی انجام داده اید.


وی با بیان اینکه تبلیغ تنها با گفتار نیست، بلکه با رفتار و اخلاق مناسب در ارتباط با مردم می‌توان مبلغ دین و شریعت بود، افزود: از طریق عمل و رفتار می‌توان باعث جذب مردم به اسلام و تشیع شد.

عضو جامعه مدرسین افزود: علمای شیعه از طریق رفتار و عمل مردم را جذب دین می‌کردند و می‌کنند و سعی می‌کردند طوری رفتار کنند که مردم عاشق دین و لباس روحانیت و حوزه شوند. (خ-1371)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom