Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز863
دیروز908
در هفته863
در ماه18802
مجموع21059110

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت الله ممدوحی در دیدار جمعی از طلاب کشور ترکیه با اشاره به جذب جوانان این کشور به دین عنوان کرد: موقعیت جوانان مذهبی و اسلامی در ترکیه بسیار مهم است و اگر شما طلبه‌های جوان بتوانید یک نفر را هدایت کنید، کار بسیار بزرگی انجام داده اید.


وی با بیان اینکه تبلیغ تنها با گفتار نیست، بلکه با رفتار و اخلاق مناسب در ارتباط با مردم می‌توان مبلغ دین و شریعت بود، افزود: از طریق عمل و رفتار می‌توان باعث جذب مردم به اسلام و تشیع شد.

عضو جامعه مدرسین افزود: علمای شیعه از طریق رفتار و عمل مردم را جذب دین می‌کردند و می‌کنند و سعی می‌کردند طوری رفتار کنند که مردم عاشق دین و لباس روحانیت و حوزه شوند. (خ-1371)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom