Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز572
دیروز1433
در هفته2005
در ماه9295
مجموع238707

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حوزه علمیه نیازمند شبکه‌های ماهواره‌ای است گفتند: امروزه رسانه، شمشیر دو دمی است که از یک سو می‌تواند زمینه فساد وانحراف را فراهم آورد و از سوی دیگری از آن می‌توان استفاده ابزاری برای نشر تعالیم اسلامی کرد.


 ایشان خاطرنشان کردند:‌ امروزه حوزه علمیه قم و نجف و علمای حوزه نسبت به این مسئله آگاه هستند؛ از این رو استفاده از تمامی امکانات به ویژه رسانه را در ترویج تعالیم دینی به کار بسته‌اند که این مسئله راه را به سوی آینده روشن باز می‌کند.

 ایشان اضافه کردند: حوزه علمیه قم و نجف در میان مراکز دینی در جهان از جایگاه والایی برخوردار است،‌ زمانی که شبکه‌ای به آن منتسب باشد،‌ می‌تواند در اعتمادسازی در میان مخاطبان نقش بسزایی داشته باشد. (خ-1216)

 

 

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom