Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز270
دیروز809
در هفته2612
در ماه19100
مجموع21144908

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حوزه علمیه نیازمند شبکه‌های ماهواره‌ای است گفتند: امروزه رسانه، شمشیر دو دمی است که از یک سو می‌تواند زمینه فساد وانحراف را فراهم آورد و از سوی دیگری از آن می‌توان استفاده ابزاری برای نشر تعالیم اسلامی کرد.


 ایشان خاطرنشان کردند:‌ امروزه حوزه علمیه قم و نجف و علمای حوزه نسبت به این مسئله آگاه هستند؛ از این رو استفاده از تمامی امکانات به ویژه رسانه را در ترویج تعالیم دینی به کار بسته‌اند که این مسئله راه را به سوی آینده روشن باز می‌کند.

 ایشان اضافه کردند: حوزه علمیه قم و نجف در میان مراکز دینی در جهان از جایگاه والایی برخوردار است،‌ زمانی که شبکه‌ای به آن منتسب باشد،‌ می‌تواند در اعتمادسازی در میان مخاطبان نقش بسزایی داشته باشد. (خ-1216)

 

 

 

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom