Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز638
دیروز1334
در هفته8009
در ماه4893
مجموع234305

بازدید کنندگان برخط

10
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه الان خطر بزرگی، مسائل اخلاقی و ارزشی و فرهنگ اسلامی را در کشور ما تهدید می‌کند، گفتند: با این حال در شرایط کنونی باید از دولت حمایت کرده وآن را تضعیف نکنیم. اما معنایش این نیست که وقتی مشکلی دیدیم انتقاد نداشته باشیم.


 ایشان به این نکته تاکید کردند که اگر مسئولی در مسیری می‌رود که خطرناک است باید منطقی و معتدل با او صحبت شود و از افراط و تفریط نیز پرهیز شود.

ایشان افزودند: من احساس می‌کنم خطراتی وجود دارد و باید ریشه‌های این مسائل را اصلاح کنیم و کاری کنیم در این شرایط خاص غرق در ارزش‌های مادی غربی نشویم و ارزش‌های الهی و معنوی اسلامی را بتوانیم حفظ کنیم، این مسئله گاهی هزینه هم دارد و باید هزینه آن را پرداخت کنیم.(خ-1217)

 

 

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom