Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز782
دیروز1414
در هفته8534
در ماه37500
مجموع223303

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین با آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی دیدار و گفت و گو کردند.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در این دیداراظهار داشتند: باید وحدت ارتباط و هماهنگی بین اساتید را حفظ کرد به طوری ‌که در سال حداقل یک بار مجمع واحدی تشکیل داده و زیر نظر مراجع فعالیت‌های خود را برنامه‌ریزی کنند.


این مرجع تقلید با ابراز خرسندی از تشکیل مجمع عمومی جامعه مدرسین  ادامه دادند : جامعه مدرسین با تشکیل مجمع  عمومی موقعیت و جایگاه  خود را تثبیت  نمود به خصوص این‌که  اعضا و هیات مدیره از میان همین اساتید انتخاب شده است که دارای وجاهت هستند.

ایشان افزودند: نقطه ثقل مجمع  عمومی اساتید، باید دروس  رسمی حوزه‌ باشد و با پالایش متون آن، محتوای دروس پربارتر شود. (خ-1223)

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom