Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز51
دیروز1415
در هفته51
در ماه7651
مجموع390504

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی گفتند: دنیای امروز تحصیل علم را برای همه لازم می‌داند، اما اسلام نه تنها تحصیل را واجب کرده بلکه تعلیم دادن را نیز بر استادان واجب کرده است.


در اسلام تعلیم و تعلم هر دو در کنار هم قرار دارد. وی در آئین آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه استان تهران، اظهار کردند: افتتاحیه سال تحصیلی حوزه‌های علمیه استان تهران همزمان شده با میلاد امام رضا (علیه السلام) و این تقارن را من به اساتید، طلاب و حوزویان تبریک می‌گویم و امیدوارم طلاب در سایه و برکت امام رضا‌(علیه‌السلام) و حضرت معصومه (سلام الله علیه) سال تحصیلی پرخیر و برکتی را آغاز کنند. (خ-1224)

 

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom