Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز617
دیروز1334
در هفته7988
در ماه4872
مجموع234284

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این‌که مراد از وحدت تمرکز بر روی مشترکات و عدم اهانت به مقدسات دیگران است، گفتند: امروز نیاز مسلمانان از هر زمانی به وحدت بیشتر است؛ چرا که دشمنان متحد شده‌اند.


ایشان با اشاره به فتوای مفتی اعظم عربستان مبنی بر بدعت بودن برگزاری مراسم جشن برای میلاد حضرت نبی‌اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) خاطرنشان کردند: بنده تعجب می‌کنم، چرا این حرف‌ها را می‌زنند معنی بدعت کاملا مشخص است و آن وارد کردن چیزی در دین است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کردند: اگر این‌ها بدعت است ساختمان مسجد الحرام بزرگترین بدعت است، مگر در زمان نبی‌اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) این‌گونه بوده است؟ برای محل سعی و طواف طبقات درست می‌کنند، چه زمانی این مسائل وجود داشته است؟ پس باید بگوییم همه این‌ها بدعت است، برای انتقال حاجیان برای مکه برنامه‌های مختلفی صورت می‌گیرد، آیا این مسائل زمان نبی‌اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) وجود داشته است؟ پس این‌ها بدعت است؟!. (خ-1240)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom