Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز140
دیروز746
در هفته886
در ماه19345
مجموع21171175

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی با انتقاد از فرافکنی آل سعود، فاجعه بزرگ منا را نتیجه سوء مدیریت سعودی‌ها دانستند و از آنان خواستند سر عقل آمده و برخوردشان را اصلاح کنند.


ایشان با اشاره به این که برخورد نامناسب با این حادثه سوء مدیریت دیگری است، اظهار داشتند: چنین حادثه‌ای با این وسعت، یا کم نظیر و یا بی نظیر بوده است؛ متاسفانه اینها به جای اینکه اولا همدردی با خانواده‌های داغدیده کنند، ثانیا تعیین گروهی برای بررسی علت حادثه داشته باشند و متخلفان را مجازات کنند و ثالثا خسارات وارده را جبران نموده و رابعاًٍ تدابیری اتخاذ کنند (هر چند با کمک دیگران باشد) که در آینده تکرار نشود، گفتند قضا و قدر الهی بوده است! این نهایت سوء مدیریت است.

ایشان با تاکید بر این که حج متعلق به تمام امت اسلام است، خاطرنشان کردند: یکی از آثار سوء این مساله ضربه دیدن قداست حج است که متاسفانه به آن آسیب بزرگی وارد شد؛ اینها ضایعاتی است که جبران آن به همین آسانی و سادگی نیست. (خ-1268)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom