Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز542
دیروز1334
در هفته7913
در ماه4797
مجموع234209

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی با انتقاد از فرافکنی آل سعود، فاجعه بزرگ منا را نتیجه سوء مدیریت سعودی‌ها دانستند و از آنان خواستند سر عقل آمده و برخوردشان را اصلاح کنند.


ایشان با اشاره به این که برخورد نامناسب با این حادثه سوء مدیریت دیگری است، اظهار داشتند: چنین حادثه‌ای با این وسعت، یا کم نظیر و یا بی نظیر بوده است؛ متاسفانه اینها به جای اینکه اولا همدردی با خانواده‌های داغدیده کنند، ثانیا تعیین گروهی برای بررسی علت حادثه داشته باشند و متخلفان را مجازات کنند و ثالثا خسارات وارده را جبران نموده و رابعاًٍ تدابیری اتخاذ کنند (هر چند با کمک دیگران باشد) که در آینده تکرار نشود، گفتند قضا و قدر الهی بوده است! این نهایت سوء مدیریت است.

ایشان با تاکید بر این که حج متعلق به تمام امت اسلام است، خاطرنشان کردند: یکی از آثار سوء این مساله ضربه دیدن قداست حج است که متاسفانه به آن آسیب بزرگی وارد شد؛ اینها ضایعاتی است که جبران آن به همین آسانی و سادگی نیست. (خ-1268)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom