Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز241
دیروز985
در هفته2084
در ماه19188
مجموع21267462

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: «اگر مشکل علوم انسانی حل نشود افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به خطر می‌افتد.»

ایشان اسلامی‌سازی علوم را کاری ضروری دانستند و تاکید کردند: اسلامی سازی علوم انسانی یکی از ضروری‌ترین کارهاست که اگر دیر بجنبید مسیر انقلاب منحرف و آزادی و استقلال ما قربانی می‌شود و این همه افتخارات که در سایه انقلاب پیش آمده از دست می‌رود.


 ایشان افزودند: ما هرگز پیشنهاد نمی‌کنیم که علوم انسانی از دانشگاه‌ها حذف شود اما باید این علوم از تفکرات مادی پالایش شده و بر اساس اهداف قرآن و انبیاء استوار شود؛ باید توجه داشت که همه علوم انسانی که از غرب می‌آید باطل نیست در میان آن‌ها مطالب قابل قبول و باطل و مسلم وجود دارد، از این رو باید این علوم پالایش شود. (خ-1272)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom