Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز307
دیروز746
در هفته1053
در ماه19512
مجموع21171342

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: «اگر مشکل علوم انسانی حل نشود افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به خطر می‌افتد.»

ایشان اسلامی‌سازی علوم را کاری ضروری دانستند و تاکید کردند: اسلامی سازی علوم انسانی یکی از ضروری‌ترین کارهاست که اگر دیر بجنبید مسیر انقلاب منحرف و آزادی و استقلال ما قربانی می‌شود و این همه افتخارات که در سایه انقلاب پیش آمده از دست می‌رود.


 ایشان افزودند: ما هرگز پیشنهاد نمی‌کنیم که علوم انسانی از دانشگاه‌ها حذف شود اما باید این علوم از تفکرات مادی پالایش شده و بر اساس اهداف قرآن و انبیاء استوار شود؛ باید توجه داشت که همه علوم انسانی که از غرب می‌آید باطل نیست در میان آن‌ها مطالب قابل قبول و باطل و مسلم وجود دارد، از این رو باید این علوم پالایش شود. (خ-1272)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom