Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1121
دیروز2237
در هفته11110
در ماه40076
مجموع225879

بازدید کنندگان برخط

10
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: «اگر مشکل علوم انسانی حل نشود افتخارات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به خطر می‌افتد.»

ایشان اسلامی‌سازی علوم را کاری ضروری دانستند و تاکید کردند: اسلامی سازی علوم انسانی یکی از ضروری‌ترین کارهاست که اگر دیر بجنبید مسیر انقلاب منحرف و آزادی و استقلال ما قربانی می‌شود و این همه افتخارات که در سایه انقلاب پیش آمده از دست می‌رود.


 ایشان افزودند: ما هرگز پیشنهاد نمی‌کنیم که علوم انسانی از دانشگاه‌ها حذف شود اما باید این علوم از تفکرات مادی پالایش شده و بر اساس اهداف قرآن و انبیاء استوار شود؛ باید توجه داشت که همه علوم انسانی که از غرب می‌آید باطل نیست در میان آن‌ها مطالب قابل قبول و باطل و مسلم وجود دارد، از این رو باید این علوم پالایش شود. (خ-1272)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom