Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز138
دیروز698
در هفته1582
در ماه20041
مجموع21171871

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت استان کردستان با بیان این که اسلام از محیط جاهلیت برخاست، گفتند: با وجود برخاستن اسلام از چنین فضایی این دین الهی بیشترین اهمیت را به علم و دانش می‌دهد.


ایشان با اشاره به حادثه تروریستی پاریس گفتند: پس از جریان تروریستی پاریس پرده‌ها کنار رفت و حتی روزنامه‌های غربی و آمریکایی نوشتند که منشأ تولد داعش عربستان سعودی است.در عربستان سعودی به بچه دبیرستانی تعلیم تکفیر می‌دهند و همین تربیت‌ها سبب شده به آبروی اسلام ضربه وارد شود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ادامه دادند: هرگونه اختلاف سبب نزاع و درگیری مسلمانان با یکدیگر می‌شود، بنده در فتوای خود اعلام کردم که اجازه نمی‌دهیم به مقدسات دیگر مذاهب کمترین توهینی شود، باید توجه داشت که اختلافات به اندازه‌ای نیست که سبب درگیری شود. (خ-1275)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom