Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز155
دیروز1457
در هفته1612
در ماه42105
مجموع227908

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت استان کردستان با بیان این که اسلام از محیط جاهلیت برخاست، گفتند: با وجود برخاستن اسلام از چنین فضایی این دین الهی بیشترین اهمیت را به علم و دانش می‌دهد.


ایشان با اشاره به حادثه تروریستی پاریس گفتند: پس از جریان تروریستی پاریس پرده‌ها کنار رفت و حتی روزنامه‌های غربی و آمریکایی نوشتند که منشأ تولد داعش عربستان سعودی است.در عربستان سعودی به بچه دبیرستانی تعلیم تکفیر می‌دهند و همین تربیت‌ها سبب شده به آبروی اسلام ضربه وارد شود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ادامه دادند: هرگونه اختلاف سبب نزاع و درگیری مسلمانان با یکدیگر می‌شود، بنده در فتوای خود اعلام کردم که اجازه نمی‌دهیم به مقدسات دیگر مذاهب کمترین توهینی شود، باید توجه داشت که اختلافات به اندازه‌ای نیست که سبب درگیری شود. (خ-1275)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom