Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای در دیدار‌ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم‌افزایی قوای‌سه‌گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله‌ی مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به‌عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره‌ی «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش‌بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولیدکننده به ‌عنوان رزمنده‌ی جنگ...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز174
دیروز730
در هفته2324
در ماه14684
مجموع21238938

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت استان کردستان با بیان این که اسلام از محیط جاهلیت برخاست، گفتند: با وجود برخاستن اسلام از چنین فضایی این دین الهی بیشترین اهمیت را به علم و دانش می‌دهد.


ایشان با اشاره به حادثه تروریستی پاریس گفتند: پس از جریان تروریستی پاریس پرده‌ها کنار رفت و حتی روزنامه‌های غربی و آمریکایی نوشتند که منشأ تولد داعش عربستان سعودی است.در عربستان سعودی به بچه دبیرستانی تعلیم تکفیر می‌دهند و همین تربیت‌ها سبب شده به آبروی اسلام ضربه وارد شود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ادامه دادند: هرگونه اختلاف سبب نزاع و درگیری مسلمانان با یکدیگر می‌شود، بنده در فتوای خود اعلام کردم که اجازه نمی‌دهیم به مقدسات دیگر مذاهب کمترین توهینی شود، باید توجه داشت که اختلافات به اندازه‌ای نیست که سبب درگیری شود. (خ-1275)

طلیعه

article thumbnailایام محرم و برگزاری مجالس عزای حسینی یکی از فرصت های مغتنم برای بحث و اندیشه در درس ها و عبرت های عاشوراست که یکی از دروس بسیار مهم آن، پایداری بر حق و التزام به ارزشها و آرمان هاست. پیامبر گرامی اسلام، پس از بعثت، نژاد پرستی، قبیله گرایی، تکاثر طلبی و شهوات مالی و نفسانی دوران جاهلیت را تغییر دادند و ایمان، تقوا و جهاد در راه خدا را جایگزین افتخار به حسب و نسب و ثروت و قدرت ساختند. درحقیقت، اسلام با تحوّل در بینش‌ها و ارزش‌ها انسان‌هایی را تربیت کرد که اسوه پاکی و فداکاری و ایثار شدند. افرادی که برای دفاع...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom