Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز541
دیروز1334
در هفته7912
در ماه4796
مجموع234208

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به انتخابات هفتم اسفندماه سال جاری، همگان را به حضور گسترده در انتخابات فرا خواندند و  اظهار داشتند: شرکت در انتخابات وظیفه‌ای شرعی، اجتماعی، اخلاقی و سیاسی است و باید با قدرت و قوت در آن حضور پیدا کنیم تا کشور حفظ شود.


این مرجع تقلید با اشاره به اینکه تخریب دیگران حرام است، گفتند: اخیرا در فضای مجازی تخریب‌هایی آغاز شده که همان انتخابات آمریکایی است و باید از آن دوری کرد.

ایشان همچنین باتأکید براینکه نباید در انتخابات گروکشی کرد اظهار داشتند:جناح بندی در انتخابات درست نیست؛ مردم باید به افرادی شایسته رأی داده و وجدان اسلامی و اخلاقی را رعایت نمایند. (خ-1283)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom