Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1416
دیروز1709
در هفته6545
در ماه15243
مجموع21211856

بازدید کنندگان برخط

14
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی پاسخگویی به شبهات را وظیفه طلاب و روحانیان دانستند و گفتند: طلاب با شناخت به موقع شبهات وهابیت و دشمنان اسلام با قدرت به آنها پاسخ دهند.


ایشان با بیان این که طلاب علوم دینی باید قدر خود را بدانند و توجه داشته باشند که افتخار بزرگی نصیب آنها شده است، افزودند: یکی از ویژگی‌های طلاب علوم دینی هدایت کردن انسان‌ها است که نزد خداوند اجر و پاداش بسیار زیادی خواهد داشت، طلاب باید توجه داشته باشند که حتی اگر یک نفر را هدایت کنند ثواب آن برای والدین و حتی اجدادشان خواهد بود.

ایشان با بیان این که امروز دشمنان اسلام و تشیع با یکدیگر متحد شده‌اند، تصریح کردند: امروز دشمنان بیش از گذشته فعالیت می‌کنند و طلاب به لطف خداوند این توفیق را بدست آورده‌اند که در مقابل آنها قیام کنند و باید همت عالی داشته باشند و از خداوند درجات بالای علم و تقوا را بخواهند. (خ-1289)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom