Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز210
دیروز1457
در هفته1667
در ماه42160
مجموع227963

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی پاسخگویی به شبهات را وظیفه طلاب و روحانیان دانستند و گفتند: طلاب با شناخت به موقع شبهات وهابیت و دشمنان اسلام با قدرت به آنها پاسخ دهند.


ایشان با بیان این که طلاب علوم دینی باید قدر خود را بدانند و توجه داشته باشند که افتخار بزرگی نصیب آنها شده است، افزودند: یکی از ویژگی‌های طلاب علوم دینی هدایت کردن انسان‌ها است که نزد خداوند اجر و پاداش بسیار زیادی خواهد داشت، طلاب باید توجه داشته باشند که حتی اگر یک نفر را هدایت کنند ثواب آن برای والدین و حتی اجدادشان خواهد بود.

ایشان با بیان این که امروز دشمنان اسلام و تشیع با یکدیگر متحد شده‌اند، تصریح کردند: امروز دشمنان بیش از گذشته فعالیت می‌کنند و طلاب به لطف خداوند این توفیق را بدست آورده‌اند که در مقابل آنها قیام کنند و باید همت عالی داشته باشند و از خداوند درجات بالای علم و تقوا را بخواهند. (خ-1289)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom