Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز140
دیروز746
در هفته886
در ماه19345
مجموع21171175

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی پاسخگویی به شبهات را وظیفه طلاب و روحانیان دانستند و گفتند: طلاب با شناخت به موقع شبهات وهابیت و دشمنان اسلام با قدرت به آنها پاسخ دهند.


ایشان با بیان این که طلاب علوم دینی باید قدر خود را بدانند و توجه داشته باشند که افتخار بزرگی نصیب آنها شده است، افزودند: یکی از ویژگی‌های طلاب علوم دینی هدایت کردن انسان‌ها است که نزد خداوند اجر و پاداش بسیار زیادی خواهد داشت، طلاب باید توجه داشته باشند که حتی اگر یک نفر را هدایت کنند ثواب آن برای والدین و حتی اجدادشان خواهد بود.

ایشان با بیان این که امروز دشمنان اسلام و تشیع با یکدیگر متحد شده‌اند، تصریح کردند: امروز دشمنان بیش از گذشته فعالیت می‌کنند و طلاب به لطف خداوند این توفیق را بدست آورده‌اند که در مقابل آنها قیام کنند و باید همت عالی داشته باشند و از خداوند درجات بالای علم و تقوا را بخواهند. (خ-1289)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom