Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز624
دیروز1334
در هفته7995
در ماه4879
مجموع234291

بازدید کنندگان برخط

10
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار اعضاء هیات رئیسه مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم بر لزوم حمایت مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه از حفظ روحیه انقلابی در میان طلاب تاکید کردند.


ایشان افزودند: در این عرصه باید سعی شود که طلاب در مسیر انقلاب نگاه داشته شوند و همچنین نسبت به دروس حوزوی نظارت کامل داشته باشند تا حوزویان هم خوب درس بخوانند و هم وقت آنها به بطالت نگذرد.

ایشان همچنین بیان کردند: مساله بعدی، مساله اخلاقی است؛ زیرا باید مواظب بود که در دنیایی که از در و دیوار آن فساد می‌بارد دامن طلاب را آلوده نکند. آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی خاطرنشان کردند: تلاش در زمینه رفع مشکلات رفاهی طلاب و فضلا از جمله وظایف نهادهایی چون مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه است. (خ-1290)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom