Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1106
دیروز2237
در هفته11095
در ماه40061
مجموع225864

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حضرت علی(ع) الگوی همه ما در مسئله استقامت است، گفتند: زندگی امیرمومنان(ع) مملو از طوفان‌ها بود و دوره‌ای در حیات زندگانی ایشان وجود ندارد که حضرت استقامت نکرده باشد.


ایشان خاطرنشان کردند: امروز باید جوانان در مقابل دشمنان قسم خورده به امیرمومنان(ع) اقتدا کنند و درس استقامت در برابر طوفان‌ها، حوادث، شهوات و تبلیغات دشمن را از حضرت علی(ع) بگیرند.

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی همچنین با انتقاد از مسأله حقوق‌های نجومی گفتند: باید بدانیم اگر تقوای الهی باشد مسائل امروز کشور به وجود نمی‌آید، در مملکتی که افرادی توانایی پرداخت اجاره ندارند و آواره می‌شوند برخی دیگر حقوق‌های بالای صد میلیون می گیرند و موضوع حقوق‌های سرسام آور مطرح است. آیا با چنین وضعیتی شیعیان علی(ع) هستیم؟ (خ-1296)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom