Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز205
دیروز847
در هفته205
در ماه17309
مجموع21265583

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حضرت علی(ع) الگوی همه ما در مسئله استقامت است، گفتند: زندگی امیرمومنان(ع) مملو از طوفان‌ها بود و دوره‌ای در حیات زندگانی ایشان وجود ندارد که حضرت استقامت نکرده باشد.


ایشان خاطرنشان کردند: امروز باید جوانان در مقابل دشمنان قسم خورده به امیرمومنان(ع) اقتدا کنند و درس استقامت در برابر طوفان‌ها، حوادث، شهوات و تبلیغات دشمن را از حضرت علی(ع) بگیرند.

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی همچنین با انتقاد از مسأله حقوق‌های نجومی گفتند: باید بدانیم اگر تقوای الهی باشد مسائل امروز کشور به وجود نمی‌آید، در مملکتی که افرادی توانایی پرداخت اجاره ندارند و آواره می‌شوند برخی دیگر حقوق‌های بالای صد میلیون می گیرند و موضوع حقوق‌های سرسام آور مطرح است. آیا با چنین وضعیتی شیعیان علی(ع) هستیم؟ (خ-1296)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom