Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز144
دیروز746
در هفته890
در ماه19349
مجموع21171179

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حضرت علی(ع) الگوی همه ما در مسئله استقامت است، گفتند: زندگی امیرمومنان(ع) مملو از طوفان‌ها بود و دوره‌ای در حیات زندگانی ایشان وجود ندارد که حضرت استقامت نکرده باشد.


ایشان خاطرنشان کردند: امروز باید جوانان در مقابل دشمنان قسم خورده به امیرمومنان(ع) اقتدا کنند و درس استقامت در برابر طوفان‌ها، حوادث، شهوات و تبلیغات دشمن را از حضرت علی(ع) بگیرند.

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی همچنین با انتقاد از مسأله حقوق‌های نجومی گفتند: باید بدانیم اگر تقوای الهی باشد مسائل امروز کشور به وجود نمی‌آید، در مملکتی که افرادی توانایی پرداخت اجاره ندارند و آواره می‌شوند برخی دیگر حقوق‌های بالای صد میلیون می گیرند و موضوع حقوق‌های سرسام آور مطرح است. آیا با چنین وضعیتی شیعیان علی(ع) هستیم؟ (خ-1296)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom