Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز812
دیروز1714
در هفته812
در ماه16353
مجموع21212966

بازدید کنندگان برخط

19
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: «امروز در شرایطی که دشمنان ما متحد شده و دائم توطئه فرهنگی، سیاسی و نظامی می‌کنند، ما باید حالت انفعالی را از خود دور کرده و با نهایت امیدواری دست به دست یکدیگر دهیم و با توکل به خدا ایستادگی کنیم که در این صورت پیروز خواهیم شد».


ایشان با بیان اینکه انسان امیدوار برای دستیابی به هدف خود تلاش می‌کند و پیروز می‌شود، اظهار داشتند: «اگر در جنگ تحمیلی حالت منفی و منفعلانه اتخاذ شده بود و گفته می‌شد مملکت، ارتش و سایر نیروهای نظامی متلاشی شده‌اند و دشمن مجهز حمله کرده است، معلوم نبود سرنوشت مملکت به کجا می‌رسید.»

 ایشان افزودند: «امام راحل(ره) در دوران جنگ تحمیلی هنگامی که به میدان آمد، امید را تزریق و همه را متکی و متوکل به خدا کرد و جمعیت از هم متلاشی شده را برای ایستادگی در برابر دشمن متحد کرد که ضربات محکمی یکی پس از دیگری به دشمن زدند.»  (خ-1297)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom