Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز548
دیروز1334
در هفته7919
در ماه4803
مجموع234215

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 آيت‌الله العظمی مکارم شيرازي در ديدار وزير صنعت و معدن و تجارت گفتند: «کارها و اقدامات مناسبي در دولت انجام شده است که بايد از آنها تقدير کرد؛ البته مشکلاتي نیز وجود دارد، ولي ما معتقد به منفي بافي‌هايي که برخي در اين حوزه انجام می‌دهند نيستيم.»


ایشان با بيان اينکه مشکلات با حرف زدن حل نخواهد شد و بايد به فکر علاج و درمان بود اظهار داشتند: «اگر مشکلي در کشور وجود دارد، بايد بيان شود؛ ولي با فکر و تدبير بايد آنها را حل کرد».

ایشان بر لزوم ايجاد ارتباط قوي بين مسائل فرهنگي و اقتصادي تاکيد کردند و افزودند: «اگر مسايل فرهنگي کشور حل نشود، مسائل اقتصادي کشور نیز حل نخواهد شد؛ بايد به اين مسائل اهميت داد تا همه مشکلات کشور حل شود».

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom