Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز667
دیروز1433
در هفته2100
در ماه9390
مجموع238802

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی گفتند: بزرگترین خطر برای اسلام و بشریت، وهابیت است چراکه محصولی چون افرادی بی رحم و قاتل به نام داعش را پرورش می‌دهند افرادی که هم ویران می‌کنند، هم می‌کشند و هم آبروی اسلام را می‌برند.


 ایشان افزودند: این امر جدای نیروی زمینی و بحث‌های سیاسی نیاز به بحث آموزشی دیگری دارد تا افراد گرفتار حرف‌های خرافی نشوند و این بر عهده حوزه‌های علمیه است تا طلاب خبره‌ای را پرورش دهند. بر اثر فعالیت‌های ما و دیگران اهل سنت نیز شروع به این فعالیت کردند و بزرگترین نمونه آن بیانیه پایانی آنها در همایش اخیری بود که علمای تسنن اعلام کردند وهابیت جزو اهل سنت نیست و همین امر باعث عصبانیت عربستان سعودی شد.

ایشان با تأکید بر اینکه مرکز وهابیت، عربستان است خاطرنشان کردند: این امر از کتب درسی، کتب حوزوی، فتواهای علمای بزرگ و نشریات آنها مشخص شده و ما به زودی به دنیا آن را اعلام می‌کنیم و می‌گوییم که این افراد از اعضای اسلام نیستند. (خ-1301)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom