Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز716
دیروز1414
در هفته8468
در ماه37434
مجموع223237

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نباید حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها از وجود اساتید برجسته محروم مانده و خالی شود، گفتند: «باید طلاب و اساتید پس از فراغت از تحصیل از قم به شهرستان‌ها مراجعه کرده و حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها را پربار کنند و معارف اهل‌بیت(ع) را در تمامی عالم نشر دهند».


ایشان با بیان اینکه هجرت تنها هجرت از مکه و مدینه نیست و کسانی که برای نشر معارف دینی هجرت می‌کنند در زمره مهاجر الی الله قرار می‌گیرند، اظهار داشتند: «امروزه هم لازم است که طلاب از حوزه علمیه قم به شهرستان‌ها هجرت کنند و این هجرت از قم به شهرستان‌ها مصداق همان جهاد درراه خداوند است».

ایشان همچنین یکی از برکات انقلاب اسلامی را تأسیس حوزه‌های علمیه خواهران عنوان کردند و گفتند: امام خمینی(ره) اولین دستور را برای تأسیس جامعه الزهرا(س) دادند و امروز به برکت این شجره طیبه‌ روزبه‌روز شاهد افزایش حوزه‌های علمیه و طلاب خواهر هستیم و باید گفت امروز حوزه‌های علمیه خواهران به یک شجره طیبه پربار تبدیل‌شده است.  (خ-1302)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom