Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز204
دیروز847
در هفته204
در ماه17308
مجموع21265582

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نباید حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها از وجود اساتید برجسته محروم مانده و خالی شود، گفتند: «باید طلاب و اساتید پس از فراغت از تحصیل از قم به شهرستان‌ها مراجعه کرده و حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها را پربار کنند و معارف اهل‌بیت(ع) را در تمامی عالم نشر دهند».


ایشان با بیان اینکه هجرت تنها هجرت از مکه و مدینه نیست و کسانی که برای نشر معارف دینی هجرت می‌کنند در زمره مهاجر الی الله قرار می‌گیرند، اظهار داشتند: «امروزه هم لازم است که طلاب از حوزه علمیه قم به شهرستان‌ها هجرت کنند و این هجرت از قم به شهرستان‌ها مصداق همان جهاد درراه خداوند است».

ایشان همچنین یکی از برکات انقلاب اسلامی را تأسیس حوزه‌های علمیه خواهران عنوان کردند و گفتند: امام خمینی(ره) اولین دستور را برای تأسیس جامعه الزهرا(س) دادند و امروز به برکت این شجره طیبه‌ روزبه‌روز شاهد افزایش حوزه‌های علمیه و طلاب خواهر هستیم و باید گفت امروز حوزه‌های علمیه خواهران به یک شجره طیبه پربار تبدیل‌شده است.  (خ-1302)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom