Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز305
دیروز746
در هفته1051
در ماه19510
مجموع21171340

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نباید حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها از وجود اساتید برجسته محروم مانده و خالی شود، گفتند: «باید طلاب و اساتید پس از فراغت از تحصیل از قم به شهرستان‌ها مراجعه کرده و حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها را پربار کنند و معارف اهل‌بیت(ع) را در تمامی عالم نشر دهند».


ایشان با بیان اینکه هجرت تنها هجرت از مکه و مدینه نیست و کسانی که برای نشر معارف دینی هجرت می‌کنند در زمره مهاجر الی الله قرار می‌گیرند، اظهار داشتند: «امروزه هم لازم است که طلاب از حوزه علمیه قم به شهرستان‌ها هجرت کنند و این هجرت از قم به شهرستان‌ها مصداق همان جهاد درراه خداوند است».

ایشان همچنین یکی از برکات انقلاب اسلامی را تأسیس حوزه‌های علمیه خواهران عنوان کردند و گفتند: امام خمینی(ره) اولین دستور را برای تأسیس جامعه الزهرا(س) دادند و امروز به برکت این شجره طیبه‌ روزبه‌روز شاهد افزایش حوزه‌های علمیه و طلاب خواهر هستیم و باید گفت امروز حوزه‌های علمیه خواهران به یک شجره طیبه پربار تبدیل‌شده است.  (خ-1302)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom