Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز575
دیروز1433
در هفته2008
در ماه9298
مجموع238710

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که زائران اربعین باید حاکمیت و تدبیر کشور میزبان را بپذیرند، گفتند: افراد نباید بدون گذرنامه بروند و فشار بیاورند تا از کشور خارج شوند که کار نادرستی بوده و در این صورت نمی‌توانند نماز را شکسته بخوانند چون سفر آن‌ها اشکال دارد.


ایشان در دیدار مسؤولان کمیته فرهنگی اربعین با بیان این که اربعین به سرمایه‌ای عظیم و بسیار مهمی برای اسلام و پیروان مکتب اهل بیت(ع) تبدیل شده است، گفتند: کسی برای این تجمع تبلیغ نکرده بلکه به صورت خودجوش این گونه شده است که از جهات گوناگونی باید مورد توجه باشد.

ایشان افزودند: این جمعیت 20 میلیونی و بی نظیر عظمت مکتب اهل بیت(ع) را نشان می‌دهد، چه دشمنان بخواهند و چه نخواهند این مکتب پخش می‌شود و جاذبه برای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) ایجاد می‌کند، این برنامه عظیم، خون تازه‌ای در رگ‌های ما جاری می‌کند و پاسخی دندان شکن به فعالیت‌های دشمنان و تکفیری‌ها است.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom