Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1058
دیروز2237
در هفته11047
در ماه40013
مجموع225816

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که یکی از برکات انقلاب اسلامی تشکیل ستادهای اقامه نماز است، فرهنگ سازی برای ترویج نماز را ضروری دانستند و گفتند: خانواده‌ها باید فرزندان خود را از کودکی به نماز عادت دهند که این عادت دادن باید از طریق تشویق صورت گیرد نه از طریق تنبیه.


ایشان افزودند: اگر تعبیراتی که درباره نماز است را کنار یکدیگر بگذاریم عظمت نماز کاملا روشن می‌شود، تعبیر خیمه دین برای نماز تعبیری مهم است و اگر عمود نباشد خیمه می‌خوابد و به هیچ وجه قابل استفاده نیست.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: مسأله نماز را باید از مدارس شروع کرد، باید به گونه‌ای باشد که در دبستان ها، دبیرستان‌ها و بالاتر از آن یعنی دانشگاه‌ها نماز پررنگ باشد.  (خ-1307)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom