Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز204
دیروز847
در هفته204
در ماه17308
مجموع21265582

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که یکی از برکات انقلاب اسلامی تشکیل ستادهای اقامه نماز است، فرهنگ سازی برای ترویج نماز را ضروری دانستند و گفتند: خانواده‌ها باید فرزندان خود را از کودکی به نماز عادت دهند که این عادت دادن باید از طریق تشویق صورت گیرد نه از طریق تنبیه.


ایشان افزودند: اگر تعبیراتی که درباره نماز است را کنار یکدیگر بگذاریم عظمت نماز کاملا روشن می‌شود، تعبیر خیمه دین برای نماز تعبیری مهم است و اگر عمود نباشد خیمه می‌خوابد و به هیچ وجه قابل استفاده نیست.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: مسأله نماز را باید از مدارس شروع کرد، باید به گونه‌ای باشد که در دبستان ها، دبیرستان‌ها و بالاتر از آن یعنی دانشگاه‌ها نماز پررنگ باشد.  (خ-1307)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom