Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز306
دیروز746
در هفته1052
در ماه19511
مجموع21171341

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که یکی از برکات انقلاب اسلامی تشکیل ستادهای اقامه نماز است، فرهنگ سازی برای ترویج نماز را ضروری دانستند و گفتند: خانواده‌ها باید فرزندان خود را از کودکی به نماز عادت دهند که این عادت دادن باید از طریق تشویق صورت گیرد نه از طریق تنبیه.


ایشان افزودند: اگر تعبیراتی که درباره نماز است را کنار یکدیگر بگذاریم عظمت نماز کاملا روشن می‌شود، تعبیر خیمه دین برای نماز تعبیری مهم است و اگر عمود نباشد خیمه می‌خوابد و به هیچ وجه قابل استفاده نیست.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: مسأله نماز را باید از مدارس شروع کرد، باید به گونه‌ای باشد که در دبستان ها، دبیرستان‌ها و بالاتر از آن یعنی دانشگاه‌ها نماز پررنگ باشد.  (خ-1307)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom