Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1094
دیروز2237
در هفته11083
در ماه40049
مجموع225852

بازدید کنندگان برخط

10
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان این که اربعین سرمایه عظیم و مهم شیعه است، گفتند: «می‌توان از ظرفیت‌های آن برای اجرای برنامه‌های گوناگون فرهنگی استفاده کرد، باید کار فرهنگی انجام شود؛ حال که افراد به عشق امام حسین(علیه‌السلام) مجذوب شدند آمادگی پذیرش دارند که باید از فرصت استفاده کرد.


ایشان ادامه دادند: «امام حسین(علیه‌السلام) متعلق به همه دنیاست پس طبیعی است گروه‌ها و اقشاری از غیر مذاهب اسلامی در این اجتماع عظیم حضور پیدا می‌کنند لذا باید برخوردی شایسته، مناسب و همسو با ارزش‌های دینی داشته باشیم.»

ایشان تصریح کردند: «احترام به مقدسات اهل‌سنت مسأله‌ی مهم دیگری است که اگر رعایت شود و باید رعایت شود موجب همدلی و وحدت بیش از پیش مسلمین می‌شود و نباید به مسائل اختلافی دامن زد، چراکه موجب پراکندگی امت اسلام می‌شود.» (خ-1308)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom