Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز865
دیروز1621
در هفته5465
در ماه2486
مجموع385339

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با تأکید بر نظارت بر اساتید دانشگاه‌ها، کتب و برنامه‌هایی که در دانشگاه انجام می‌شود، پیشرفت کشور را در گرو اصلاح وضعیت مراکز علمی و دانشگاه‌ها ارزیابی کردند.


ایشان تاکید کردند: «دانشگاه امری ضروری برای همه کشور‌ها است و بدون دانشگاه پیشرفتی در امور کشورها حاصل نمی‌شود.»

ایشان افزودند: «پیشرفت‌ها بستگی به وضع دانشگاه دارد، اگر دانشگاه‌ها در سطح عالی باشد از نظر علمی و اخلاقی افرادی که از آن بیرون می‌آیند افرادی در سطح بالا خواهند بود و سبب پیشرفت کشور می‌شود، اگر معلومات بالا نبود یا معلومات بالا بود اما مسائل اخلاقی نبود سبب می‌شود افرادی که خارج می‌شوند ممتاز نباشند و نتوانند خدمت خوبی ارائه دهند.»

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی ادامه دادند: «دانشگاه‌ها باید ببینند که اگر افراد مستعد هستند و مشکلاتی دارند برطرف کنند، سرمایه اصلی یک کشور استعدادهای انسانی خوب است که این‌ها را باید جذب و حمایت کرد، پول نداشتن نباید سبب محرومیت از تحصیلات شود.» (خ-1309)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom