Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز33
دیروز1386
در هفته2823
در ماه38084
مجموع180085

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با تأکید بر نظارت بر اساتید دانشگاه‌ها، کتب و برنامه‌هایی که در دانشگاه انجام می‌شود، پیشرفت کشور را در گرو اصلاح وضعیت مراکز علمی و دانشگاه‌ها ارزیابی کردند.


ایشان تاکید کردند: «دانشگاه امری ضروری برای همه کشور‌ها است و بدون دانشگاه پیشرفتی در امور کشورها حاصل نمی‌شود.»

ایشان افزودند: «پیشرفت‌ها بستگی به وضع دانشگاه دارد، اگر دانشگاه‌ها در سطح عالی باشد از نظر علمی و اخلاقی افرادی که از آن بیرون می‌آیند افرادی در سطح بالا خواهند بود و سبب پیشرفت کشور می‌شود، اگر معلومات بالا نبود یا معلومات بالا بود اما مسائل اخلاقی نبود سبب می‌شود افرادی که خارج می‌شوند ممتاز نباشند و نتوانند خدمت خوبی ارائه دهند.»

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی ادامه دادند: «دانشگاه‌ها باید ببینند که اگر افراد مستعد هستند و مشکلاتی دارند برطرف کنند، سرمایه اصلی یک کشور استعدادهای انسانی خوب است که این‌ها را باید جذب و حمایت کرد، پول نداشتن نباید سبب محرومیت از تحصیلات شود.» (خ-1309)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom