Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1100
دیروز2237
در هفته11089
در ماه40055
مجموع225858

بازدید کنندگان برخط

10
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با برگزارکنندگان همایش اسلام وحقوق بشر؛ اظهارداشتند: برگزاری این همایش بسیار مهم است و آثار مطلوبی از جنبه‌های مختلف خواهد داشت.


ایشان شناساندن اسلام واقعی به جهان را از برکات ‌چنین همایش‌هایی دانستند و خطاب به برگزارکنندگان همایش اسلام و حقوق بشردوستانه بین‌المللی افزودند: شما در واقع با برگزاری این همایش به اسلام، شیعه، روحانیت شیعه و نظام اسلامی خدمت می‌کنید.

ایشان با اشاره به تبلیغات منفی علیه ایران و شیعه در خارج از کشور، ضمن تأکید بر معرفی مبانی و اندیشه‌های اصیل فقه شیعه به جهانیان خاطرنشان کردند: ارائه اسلام ناب در قالب همایش‌ها و نشست‌ها‌، تبلیغات منفی را از بین برده و نگرش جهانیان را نسبت به ایران و شیعه تغییر خواهد داد. (خ-1310)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom