Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز623
دیروز1334
در هفته7994
در ماه4878
مجموع234290

بازدید کنندگان برخط

10
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی از کم توجهی به اصلاح فضای مجازی و عدم تخصیص اعتبارات لازم در زمینه فرهنگ انتقاد کردند و گفتند: بخش قابل توجهی از پرونده‌های متراکم در دستگاه قضا مرتبط با حوزه فرهنگ است.


ایشان در دیدار رییس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این که تمام بخش‌های مهم جامعه وابسته به اصلاح فرهنگ جامعه است، گفتند: اگر سیاستمداران، سرمایه داران و نیروهای دفاع از کشور تهی از فرهنگ باشند همه کارها فشل می‌شود.

ایشان همچنین زیاده گویی‌های مقامات انگلستان علیه کشورمان را محکوم کردند و گفتند: نخست وزیر انگلیس پیش شیوخ عرب رفت و یک مشت بد و بیراه و دروغ درباره ما گفت تا از آنها اموالی جذب کند و سلاح‌های درجه دو وسه خود را با مبالغی گزاف به آنها بفروشد، در حالی که مراکز جهانی اعلام کردند که عربستان کودک کش است با کمال وقاحت گفتند که عربستان کار خلافی نکرده یعنی آشکارا دروغ می‌گویند. (خ-1311)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom