Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز574
دیروز1433
در هفته2007
در ماه9297
مجموع238709

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت اسلامی را از دستاوردها و برکات ارزشمند وحدت دانستند و ریشه کن شدن تکفیر را در گرو برخورد فکری، علمی و در عین حال نظامی توصیف کردند.


ایشان با بیان این که ما شاهد پیروزی‌های گوناگونی در لبنان، سوریه و عراق هستیم، اظهار داشتند: می‌بینیم که همه این پیروزی از ناحیه وحدت است، اگر وحدت بین شیعه و سنی وجود نداشته باشد و در مقابل آنها دچار جنگ و نزاع باشند پیروزی وجود نخواهد داشت.

ایشان ادامه دادند: خوشبختانه پیروزی در لبنان خوب و کامل بوده و رژیم غاصب اسرائیل رو به ضعف می‌رود و ضربه خورده است، الحمدلله در سوریه و عراق هم پیروزی‌های خوبی به دست آمده است که این‌ها جز به سبب وحدت بین آنها نیست. (خ-1312)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom