Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز62
دیروز775
در هفته1898
در ماه10560
مجموع21185221

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفتند: امیدوارم که بتوانید بسیج را که یک گروه عظیم پیش رو است باز هم در مراحل بالاتر ببرید.


استاد برجسته حوزه علمیه قم در ادامه افزودند: اسلام با بسیج پیشرفت کرد، لشکر پیامبر اسلام(ص) همه بسیجی بودند، بسیجیانی بودند که اسلحه را خودشان باید تهیه می‌کردند و گاهی هزینه جنگ را هم باید خودشان می‌دادند، بر خلاف آنچه الان است که باید لشکرهایی که از غرب می‌آیند باید روزی چقدر به آنها بدهند.

ایشان با بیان این که نباید از برنامه‌های فرهنگی غافل بود، ابراز داشتند: اساس و خمیر مایه بسیج مسأله فرهنگ است، بسیج مال گروه خاصی نیست که بگوییم که جوانان در فلان سن بسیجی شوند، الحمدلله اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان و اساتید و طلاب حوزه هم بسیج دارند، همچنین گروه‌های دیگر هم باید بسیجی داشته باشند. (خ-1313)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom