Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز270
دیروز809
در هفته2612
در ماه19100
مجموع21144908

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفتند: امیدوارم که بتوانید بسیج را که یک گروه عظیم پیش رو است باز هم در مراحل بالاتر ببرید.


استاد برجسته حوزه علمیه قم در ادامه افزودند: اسلام با بسیج پیشرفت کرد، لشکر پیامبر اسلام(ص) همه بسیجی بودند، بسیجیانی بودند که اسلحه را خودشان باید تهیه می‌کردند و گاهی هزینه جنگ را هم باید خودشان می‌دادند، بر خلاف آنچه الان است که باید لشکرهایی که از غرب می‌آیند باید روزی چقدر به آنها بدهند.

ایشان با بیان این که نباید از برنامه‌های فرهنگی غافل بود، ابراز داشتند: اساس و خمیر مایه بسیج مسأله فرهنگ است، بسیج مال گروه خاصی نیست که بگوییم که جوانان در فلان سن بسیجی شوند، الحمدلله اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان و اساتید و طلاب حوزه هم بسیج دارند، همچنین گروه‌های دیگر هم باید بسیجی داشته باشند. (خ-1313)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom