Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز81
دیروز1386
در هفته2871
در ماه38132
مجموع180133

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفتند: امیدوارم که بتوانید بسیج را که یک گروه عظیم پیش رو است باز هم در مراحل بالاتر ببرید.


استاد برجسته حوزه علمیه قم در ادامه افزودند: اسلام با بسیج پیشرفت کرد، لشکر پیامبر اسلام(ص) همه بسیجی بودند، بسیجیانی بودند که اسلحه را خودشان باید تهیه می‌کردند و گاهی هزینه جنگ را هم باید خودشان می‌دادند، بر خلاف آنچه الان است که باید لشکرهایی که از غرب می‌آیند باید روزی چقدر به آنها بدهند.

ایشان با بیان این که نباید از برنامه‌های فرهنگی غافل بود، ابراز داشتند: اساس و خمیر مایه بسیج مسأله فرهنگ است، بسیج مال گروه خاصی نیست که بگوییم که جوانان در فلان سن بسیجی شوند، الحمدلله اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان و اساتید و طلاب حوزه هم بسیج دارند، همچنین گروه‌های دیگر هم باید بسیجی داشته باشند. (خ-1313)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom