Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز140
دیروز746
در هفته886
در ماه19345
مجموع21171175

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار علمای اهل سنت گرجستان، با بیان این که کینه و اختلافات آتشی است که کشورهای اسلامی را نابود می‌کند، بر ضرورت همدلی و اتحاد میان علمای کشورهای اسلامی تأکید کردند و نسبت به نفوذ وهابیت در بین مسلمانان هشدار دادند.


استاد حوزه علمیه قم در ادامه با بیان این که گرجستان با اتحاد و همدلی از آتش اختلافات دور شده است، خاطرنشان کردند: «امروز اسلام در دنیا با سرعت توسعه پیدا می‌کند و اگر مسلمانان اختلافات را کنار بگذارند بدون شک دین آینده در جهان، اسلام خواهد بود و همین رفت و آمدها و دیدارها باید تکرار شود تا دشمنان نتوانند بین ما اختلاف و شکاف ایجاد کنند».

ایشان با بیان این که کتاب‌های زیادی در مورد قرآن و احادیث و مسلمانان نوشته شده است، توزیع آنها را در کشورهای اسلامی ضروری توصیف کردند و یادآور شدند: باید تجربیات خودمان را به هم منتقل کنیم و همچنین شما باید مراقب وضع جوانان خود باشید چراکه دشمن از طریق جوانان نفوذ می‌کند. (خ-1316)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom