Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز536
دیروز1334
در هفته7907
در ماه4791
مجموع234203

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار علمای اهل سنت گرجستان، با بیان این که کینه و اختلافات آتشی است که کشورهای اسلامی را نابود می‌کند، بر ضرورت همدلی و اتحاد میان علمای کشورهای اسلامی تأکید کردند و نسبت به نفوذ وهابیت در بین مسلمانان هشدار دادند.


استاد حوزه علمیه قم در ادامه با بیان این که گرجستان با اتحاد و همدلی از آتش اختلافات دور شده است، خاطرنشان کردند: «امروز اسلام در دنیا با سرعت توسعه پیدا می‌کند و اگر مسلمانان اختلافات را کنار بگذارند بدون شک دین آینده در جهان، اسلام خواهد بود و همین رفت و آمدها و دیدارها باید تکرار شود تا دشمنان نتوانند بین ما اختلاف و شکاف ایجاد کنند».

ایشان با بیان این که کتاب‌های زیادی در مورد قرآن و احادیث و مسلمانان نوشته شده است، توزیع آنها را در کشورهای اسلامی ضروری توصیف کردند و یادآور شدند: باید تجربیات خودمان را به هم منتقل کنیم و همچنین شما باید مراقب وضع جوانان خود باشید چراکه دشمن از طریق جوانان نفوذ می‌کند. (خ-1316)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom