Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز285
دیروز1457
در هفته1742
در ماه42235
مجموع228038

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه برای مبارزه با گروه‌های تکفیری سه راه نظامی، سیاسی و فرهنگی وجود دارد، اظهار داشتند: راه‌های سیاسی و نظامی بدون راه فرهنگی نتیجه نمی‌گیرد.


ایشان در پیام تصویری به همایش «اتحاد امت اسلام در مقابله با خطر تکفیر» از علمای شیعه و اهل‌سنت و مسئوولان مختلف برگزار‌کننده این همایش قدردانی کردند و خطاب به آنها گفتند: یقین داشته باشید شرکت در این برنامه و هرگونه فعالیتی در آن، جزء ذخایر یوم‌المعاد شما خواهد بود و عمل صالحی است که خداوند به این عمل پاداش مناسب عنایت می‌کند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به خطر جریان‌های تکفیری تصریح کردند: خطر جریان‌های افراطی و تکفیری خطری برای کل بشریت است و باید همه دست به دست هم دهند تا این خطر برطرف شود. (خ-1320)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom