Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز293
دیروز925
در هفته2148
در ماه18654
مجموع21088697

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه برای مبارزه با گروه‌های تکفیری سه راه نظامی، سیاسی و فرهنگی وجود دارد، اظهار داشتند: راه‌های سیاسی و نظامی بدون راه فرهنگی نتیجه نمی‌گیرد.


ایشان در پیام تصویری به همایش «اتحاد امت اسلام در مقابله با خطر تکفیر» از علمای شیعه و اهل‌سنت و مسئوولان مختلف برگزار‌کننده این همایش قدردانی کردند و خطاب به آنها گفتند: یقین داشته باشید شرکت در این برنامه و هرگونه فعالیتی در آن، جزء ذخایر یوم‌المعاد شما خواهد بود و عمل صالحی است که خداوند به این عمل پاداش مناسب عنایت می‌کند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به خطر جریان‌های تکفیری تصریح کردند: خطر جریان‌های افراطی و تکفیری خطری برای کل بشریت است و باید همه دست به دست هم دهند تا این خطر برطرف شود. (خ-1320)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom