Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز813
دیروز1714
در هفته813
در ماه16354
مجموع21212967

بازدید کنندگان برخط

18
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه برای مبارزه با گروه‌های تکفیری سه راه نظامی، سیاسی و فرهنگی وجود دارد، اظهار داشتند: راه‌های سیاسی و نظامی بدون راه فرهنگی نتیجه نمی‌گیرد.


ایشان در پیام تصویری به همایش «اتحاد امت اسلام در مقابله با خطر تکفیر» از علمای شیعه و اهل‌سنت و مسئوولان مختلف برگزار‌کننده این همایش قدردانی کردند و خطاب به آنها گفتند: یقین داشته باشید شرکت در این برنامه و هرگونه فعالیتی در آن، جزء ذخایر یوم‌المعاد شما خواهد بود و عمل صالحی است که خداوند به این عمل پاداش مناسب عنایت می‌کند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به خطر جریان‌های تکفیری تصریح کردند: خطر جریان‌های افراطی و تکفیری خطری برای کل بشریت است و باید همه دست به دست هم دهند تا این خطر برطرف شود. (خ-1320)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom