Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز774
دیروز1414
در هفته8526
در ماه37492
مجموع223295

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با دانشجویان دانشگاه معارف اسلامی، با بیان این که جمهوری اسلامی یک متن و چند حواشی پس از انقلاب داشته است، گفتند: متن جمهوری اسلامی ایران تغییر نظام شاهنشاهی به دست مردم بود.


ایشان ادامه دادند: سرنوشت این نظام در چارچوب اسلام و به دست خود مردم است؛ مناظره‌های تبلیغاتی پیش از انتخابات برگزار می‌شود تا کاندیداها بتوانند برنامه‌های خود را ارائه کرده و رأی مردم را به سمت خود جذب کنند. حتی اگر فرد بی‌انصافی این مناظرات و مشارکت را ببیند، باور خواهد داشت که سرنوشت این نظام با آرای مردم تعیین می‌شود؛ این مناظره‌ها و انتخابات امتحانی است که ثابت می‌کند نظام ایران، بر پایه دموکراسی است.

استاد برجسته حوزه علمیه قم تصریح کردند: حقوق نجومی و مفاسد اقتصادی به خاطر عدم احساس مسئولیت است؛ برطرف کردن این مشکل منوط به وجود برنامه‌ای جامع در کنار دانشگاه‌ها است. (خ-1324)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom