Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز205
دیروز847
در هفته205
در ماه17309
مجموع21265583

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با دانشجویان دانشگاه معارف اسلامی، با بیان این که جمهوری اسلامی یک متن و چند حواشی پس از انقلاب داشته است، گفتند: متن جمهوری اسلامی ایران تغییر نظام شاهنشاهی به دست مردم بود.


ایشان ادامه دادند: سرنوشت این نظام در چارچوب اسلام و به دست خود مردم است؛ مناظره‌های تبلیغاتی پیش از انتخابات برگزار می‌شود تا کاندیداها بتوانند برنامه‌های خود را ارائه کرده و رأی مردم را به سمت خود جذب کنند. حتی اگر فرد بی‌انصافی این مناظرات و مشارکت را ببیند، باور خواهد داشت که سرنوشت این نظام با آرای مردم تعیین می‌شود؛ این مناظره‌ها و انتخابات امتحانی است که ثابت می‌کند نظام ایران، بر پایه دموکراسی است.

استاد برجسته حوزه علمیه قم تصریح کردند: حقوق نجومی و مفاسد اقتصادی به خاطر عدم احساس مسئولیت است؛ برطرف کردن این مشکل منوط به وجود برنامه‌ای جامع در کنار دانشگاه‌ها است. (خ-1324)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom