Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز144
دیروز746
در هفته890
در ماه19349
مجموع21171179

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با دانشجویان دانشگاه معارف اسلامی، با بیان این که جمهوری اسلامی یک متن و چند حواشی پس از انقلاب داشته است، گفتند: متن جمهوری اسلامی ایران تغییر نظام شاهنشاهی به دست مردم بود.


ایشان ادامه دادند: سرنوشت این نظام در چارچوب اسلام و به دست خود مردم است؛ مناظره‌های تبلیغاتی پیش از انتخابات برگزار می‌شود تا کاندیداها بتوانند برنامه‌های خود را ارائه کرده و رأی مردم را به سمت خود جذب کنند. حتی اگر فرد بی‌انصافی این مناظرات و مشارکت را ببیند، باور خواهد داشت که سرنوشت این نظام با آرای مردم تعیین می‌شود؛ این مناظره‌ها و انتخابات امتحانی است که ثابت می‌کند نظام ایران، بر پایه دموکراسی است.

استاد برجسته حوزه علمیه قم تصریح کردند: حقوق نجومی و مفاسد اقتصادی به خاطر عدم احساس مسئولیت است؛ برطرف کردن این مشکل منوط به وجود برنامه‌ای جامع در کنار دانشگاه‌ها است. (خ-1324)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom