Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز50
دیروز1415
در هفته50
در ماه7650
مجموع390503

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رییس و شورای معاونین بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم و مسؤولان معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه، از فعالیت‌های صورت گرفته در این مجموعه‌ها قدردانی کردند.


ایشان بسیج اساتید حوزه را پدیده ای مبارک و جدید توصیف و تصریح کردند: بسیج مخصوص نیروی معینی نیست، بلکه بسیج در تمام سطوح است؛ خوشبختانه بسیج در اساتید دانشگاه هم هست، در اساتید حوزه هم وقتی باشد تایید می کنم.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی افزودند: بسیج یک برنامه جامع و کلی است که در سطح جامعه تاثیرگذار است و می تواند واقعا در مواقع حساس اثر خودش را بگذارد.

ایشان خطاب به مسؤولان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم یادآورشدند: امیدوارم بتوانید با کمک دوستان تان گام های مؤثری را در این زمینه بردارید و در این جنگ فرهنگی، پیروزی با جناح های مذهبی و حوزوی و علمی باشد نه جناح های تندرو بی بندوبار. (خ-1388)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom