Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز557
دیروز1433
در هفته1990
در ماه9280
مجموع238692

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی، تقریب مذاهب اسلامی را عامل خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان خوانده و تاکید کردند: باید تقریب مذاهب را با قوت و قدرت دنبال کنیم تا آنها از رسیدن به این هدف مأیوس‌ومحروم‌شوند.


ایشان‌ در ‌دیدار‌حجت الاسلام والمسلمین شهریاری دبیرکل‌جدید مجمع‌جهانی‌تقریب مذاهب اسلامی، گفتند: استکبار جهانی منافع خود را در تفرقه و اختلاف مذاهب اسلامی می‌بیند و در این راستا‌سرمایه‌گذاری فراوانی کرده‌اند تا به نتایج مطلوب دست یابد.

ایشان با تاکید بر این که مستکبران اسلام را مانع بزرگی برای اهداف شیطانی خود می دانند، تصریح کردند: آنها برای این که این مانع را از سر راه بردارند، رو به اختلاف‌افکنی و تفرقه انداختن آورده‌اند. (خ-1392)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom