Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز589
دیروز1221
در هفته6536
در ماه36567
مجموع131867

بازدید کنندگان برخط

9
Online

آیت الله مرتضی مقتدایی روز چهارشنبه 1398/06/27 مصادف با 18 محرم الحرام 1441 در چهارمین جلسه درس خارج فقه (بحث زکات) خود به بیان جایگاه و اقتدار حکومت اسلامی پرداخت و نظام اسلامی را از الطاف الهی دانست.


قائم مقام جامعه مدرسین ضمن تشریح وضعیت قبل از انقلاب و شان و جایگاه روحانیت گفت : باید شکر گذار باشیم که در زمانه حکومت اسلامی قرار گرفته ایم.

ایشان حکومت اسلامی را از الطاف الهی دانست و با اشاره به قیام حضرت امام خمینی (ره ) و حضور در صحنه امت گفت: بعد از دعوت حضرت امام خمینی امت مقاوم در صحنه حضور پیدا کردند و خداوند هم در مقابل تفضل فرمود و یک حکومت اسلامی که بعد از حکومت پیامبر گرامی در مدینه و حکومت حضرت علی (ع) در کوفه نظیر ندارد تشکیل شد.

آیت الله مقتدایی تشکیل حکومت اسلامی را در این زمانه بی نظیر دانست و خاطرنشان کرد : حتی ائمه اطهار علیهم السلام  هم بخاطر فشارها و تهدیدات دشمنان، نتوانستند حکومت تشکیل دهند. در زمان غیبت هم علما یا نتوانستند و یا به فکر تشکیل حکومت نبودند. امام خمینی تنها عالمی بود که به این فکر افتاد و آن را با جدیت دنبال کرد و مردم مسلمان ایران هم واقعا با ایثار و فداکاری در راه اسلام ایستادند و یک رژیم 2500 ساله را ساقط کردند.

 وی در ادامه افزود : با اینکه آمریکا و شوروی از رژیم شاه حمایت می کردند ولی آن رژیم ساقط شد و جای آن یک حکومت اسلامی تشکیل شد البته آنچه که می خواستیم کاملا محقق نشده ولی امیدواریم در مسیری که هستیم به همه اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی برسیم.

آیت الله مقتدایی  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر "جایگاه عظیم و مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران" و اینکه در هیچ سطحی و در هیچ موضوعی با امریکا مذاکره نخواهیم کرد خاطر نشان کرد: اینکه انسان مقتدرانه این سخنان را بگوید نشان دهنده آن است که جمهوری اسلامی مورد تایید خداوند است و همانطور که خداوند از ابتدای انقلاب از نظام حمایت نموده همچنان حمایت می نماید تا بتوانیم بیرق این نظام را به دست صاحب اصلی آن بسپاریم.

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom