Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز810
دیروز1749
در هفته2559
در ماه18667
مجموع449843

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت الله مقتدایی با اشاره  به ویژگی ها و خصایص شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: سردار مخلص اسلام نشان داد که مجاهدت، فداکاری و مبارزه با دشمن در راه اسلام، تأثیر عمیقی در میان مردم‌آزاده دارد و شهید سلیمانی مورد عنایت و لطف پروردگار قرار خواهد‌گرفت. نشانه آن عظمتی است که در عزای ایشان شاهدیم و این عظمت غیر از لطف و محبت‌الهی‌که در قلوب‌مسلمانان قرار داده شده، چیز دیگری نیست.


نائب رئیس جامعه مدرسین با اشاره به اینکه خداوند محبت شهید سردار سلیمانی را به دلیل مجاهدت، ایثار، فداکاری، عشق او به شهادت و برداشتن قدم هایش در مسیر خداوند، در قلوب اهل عالم انداخته است، بیان کرد: این مطلب درسی برای حوزه علمیه است، طلاب و اساتید باید ملاحظه کنند که اگر کسی فداکاری و از خودگذشتگی برای خدا کرد، یک چنین احترامی در دنیا پیدا می کند و چنین محبتی خداوند در قلوب اهل عالم قرار می دهد و این محبت، پاداش اوست. (خ-1391)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom