Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام علی علیه‌السلام، لازمه‌ی حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین منافع ملی را محاسبه‌ی صحیح و عقلانی از تهدیدها و ظرفیتها در مسائل مربوط به «قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» دانستند و تأکید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، به شرط «تلاش شبانه‌روزی مسئولان» و «مدیریت قوی، جامع و خسته‌نشو» و «تمرکز بر تولید داخلی و چشم امید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1246
دیروز1312
در هفته2558
در ماه25918
مجموع557736

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 حجت الاسلام و المسلمین کعبی در دیدار با اساتید دانشگاه‌های پاکستان ضمن اظهار تاسف از عدم وجود وحدت در جهان اسلام، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام تلاش زیادی برای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی کرده و می‌کنند.


عضو جامعه مدرسین تأکید کرد: امروز رهبری امت اسلامی، در ایران است؛ براین اساس آمریکا و صهیونیزم نقشه دارند که با ایران هراسی، مسلمان‌ها را نسبت به رهبری اسلامی بدبین و جایگاه دوست و دشمن را عوض کنند.

وی افزود: کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و در رأس آن‌ها عربستان که با اسرائیل متحد شده‌اند در این امر نقش ویژه‌ای دارند. (خ-1294)

طلیعه

تصویر مطلبدر چند هفته اخیر بین دو کشور همسایه شمالی ایران، جمهوری آذربایجان و ارمنستان، جنگی بر سر مسئله قدیمی اختلاف بر سر مالکیت «قره باغ» آغاز و باعث بروز نگرانی‌هایی در منطقه و حتی دنیا شده است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان همسایه این دو کشور نیز در این مدت تلاش کرده تا طرفین را به حل مشکلات از طریق گفت‌و‌گو ترغیب نماید اما برخی تحولات از جمله ورود رژیم صهیونیستی، ترکیه و گروه‌های تروریستی تکفیری به این جنگ باعث بروز نگرانی‌هایی شده است. شلیک گاه و بی‌گاه گلوله و خمپاره به خاک ایران در این معرکه نیز موضوعی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom