Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4512
دیروز5572
در هفته14590
در ماه87396
مجموع20876077

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی، در دیدار جمعی از علمای کشور پاکستان ضمن مثبت ارزیابی کردن برگزاری جلسات تحکیم وحدت با علمای دیگر بلاد اسلامی، بیان داشت: این گفت‌و‌گو‌ها به نفع اسلام، امت اسلامی و به ویژه به نفع تحکیم وحدت میان پاکستان و ایران است.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به نقش مخرب آمریکا، صهیونیسم و انگلیس در روابط دوستانه کشور‌های اسلامی، اظهار داشت: دشمن با راه‌اندازی جنگ‌های قومیتی و مذهبی در صدد نابودی امت اسلامی و جلوگیری از پیشرفت کشور‌های اسلامی است.

وی افزود: بی‌تردید در عصر کنونی منشأ فتنه، ظلم، تجاوز و بدبختی مسلمانان سراسر جهان، آمریکا، صهیونیسم و انگلیس هستند. (خ-1350)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom