Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز205
دیروز847
در هفته205
در ماه17309
مجموع21265583

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام و المسلمین کعبی با اشاره به سیل خوزستان و با بیان اینکه از عموم مردم ایران استمداد می‌طلبیم، تصریح کرد: چنانچه نسبت به سیل خوزستان به‌خوبی رسیدگی نکنیم یک فاجعه انسانی اتفاق می‌افتد. چراکه بیش از چهارصد هزار نفر از جمعیت استان خوزستان در قالب ۱۲۰ روستا و ۱۶ شهرستان در معرض تهدید جدّی سیل هستند.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه ضدانقلاب درصدد است از وضعیت پیش‌آمده ناشی از سیل سوءاستفاده کند، تصریح کرد: مردم هوشمند هستند و پاسخ ضدانقلاب را محکم می‌دهند.

وی درادامه گفت: مراجع معظّم تقلید ضمن اظهار همدردی با سیل‌زدگان، مساعدت‌های قابل توجهی را اختصاص داده‌اند و حتی برخی از آن‌ها تمایل به حضور در مناطق سیل‌زده داشتند، منتها شرایط خوزستان در حال حاضر شرایط مناسبی برای بازدید نیست و برای حفظ جان مردم در تلاش هستیم. (خ-1375)

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom