Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز539
دیروز832
در هفته539
در ماه19454
مجموع21118430

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام و المسلمین کعبی با اشاره به سیل خوزستان و با بیان اینکه از عموم مردم ایران استمداد می‌طلبیم، تصریح کرد: چنانچه نسبت به سیل خوزستان به‌خوبی رسیدگی نکنیم یک فاجعه انسانی اتفاق می‌افتد. چراکه بیش از چهارصد هزار نفر از جمعیت استان خوزستان در قالب ۱۲۰ روستا و ۱۶ شهرستان در معرض تهدید جدّی سیل هستند.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه ضدانقلاب درصدد است از وضعیت پیش‌آمده ناشی از سیل سوءاستفاده کند، تصریح کرد: مردم هوشمند هستند و پاسخ ضدانقلاب را محکم می‌دهند.

وی درادامه گفت: مراجع معظّم تقلید ضمن اظهار همدردی با سیل‌زدگان، مساعدت‌های قابل توجهی را اختصاص داده‌اند و حتی برخی از آن‌ها تمایل به حضور در مناطق سیل‌زده داشتند، منتها شرایط خوزستان در حال حاضر شرایط مناسبی برای بازدید نیست و برای حفظ جان مردم در تلاش هستیم. (خ-1375)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom