Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز159
دیروز595
در هفته2198
در ماه20657
مجموع21172487

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام و المسلمین کعبی با اشاره به سیل خوزستان و با بیان اینکه از عموم مردم ایران استمداد می‌طلبیم، تصریح کرد: چنانچه نسبت به سیل خوزستان به‌خوبی رسیدگی نکنیم یک فاجعه انسانی اتفاق می‌افتد. چراکه بیش از چهارصد هزار نفر از جمعیت استان خوزستان در قالب ۱۲۰ روستا و ۱۶ شهرستان در معرض تهدید جدّی سیل هستند.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه ضدانقلاب درصدد است از وضعیت پیش‌آمده ناشی از سیل سوءاستفاده کند، تصریح کرد: مردم هوشمند هستند و پاسخ ضدانقلاب را محکم می‌دهند.

وی درادامه گفت: مراجع معظّم تقلید ضمن اظهار همدردی با سیل‌زدگان، مساعدت‌های قابل توجهی را اختصاص داده‌اند و حتی برخی از آن‌ها تمایل به حضور در مناطق سیل‌زده داشتند، منتها شرایط خوزستان در حال حاضر شرایط مناسبی برای بازدید نیست و برای حفظ جان مردم در تلاش هستیم. (خ-1375)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom