Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز6
دیروز899
در هفته2811
در ماه13964
مجموع21262238

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین کعبی با بیان این که دشمن در پی ایجاد فاصله بین روحانیت و مردم است، تأکید کرد که تولید قدرت نرم در مقابل جنگ نرم وظیفه حوزه‌‌های علمیه است.


وی تصریح کرد: حوزه‌های علمیه در برابر جنگ نرم باید قدرت نرم تولید کنند؛ قدرت نرم یعنی پیشرفت علمی و اخلاقی، پاسخگویی به شبهات، مقابله با بدعت‌ها و انحرافات و شبهاتی که مطرح می‌شود.

عضو جامعه مدرسین در ادامه افزود: دشمن تلاش می‌کند بین روحانیت و مردم فاصله بیاندازد؛ تقویت اعتماد بین ملت و روحانیت، اتحاد و همبستگی درونی خانواده روحانیت و توجه به مکر و کید دشمنان حائز اهمیت است.

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom