Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1713
دیروز1775
در هفته7084
در ماه7084
مجموع347505

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر روز سه شنبه 5 آذر 1398 در اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم  گفت: قدرت بسیج‌کنندگی از شاخصه‌های اصلی نظام اسلامی است که در نمونه اخیر علیرغم تلاش 40 ساله دشمنان برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان، مردم با حضور خود در راه‌پیمایی توطئه دشمنان را که فتنه‌ای شدیدتر از فتنه سال 88 را طراحی کرده بودند نقش بر آب کردند.


عضو مجلس خبرگان رهبری دین‌زدایی را بزرگ‌ترین هدف دشمنان دانست که از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی در صدد زدودن ایمان و باورهای مذهبی و ارزش‌های اخلاقی و ترویج کفر و الحاد در جامعه هستند و مسائل معیشتی، نیز بهانه‌ای برای تحریک و مأیوس کردن مردم است.

وی حمله به مساجد و حوزه‌های علمیه و آتش زدن قرآن و کتابخانه‌ها را دلیل روشنی برای ضدّیت دشمنان با دین و اعتقادات مذهبی دانسته و ترویج معارف و مبانی دینی و به ویژه اقامه نماز را به عنوان مهم‌ترین وظیفه مبلّغان دین و تنها راه مبارزه با مخالفان و به شکست کشاندن نقشه‌های آنان دانست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بی‌تدبیری و خوب اجرا نشدن مصوّبه سران سه قوه و به ویژه عدم اطلاع‌رسانی و عدم اقناع افکار عمومی را موجب گلایه‌مندی مردم و اعتراض آنان دانسته و از مدیریت اقتصادی مسئولان اجرایی و عمل نکردن به تکالیف قانونی و عدم توجه به تذکرات خیرخواهان انتقاد کرد و تسریع در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را با هدف مقابله با جنگ سایبری دشمنان خواستار شد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom