Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1582
دیروز7019
در هفته1582
در ماه51556
مجموع59735

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر روز سه شنبه 5 آذر 1398 در اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم  گفت: قدرت بسیج‌کنندگی از شاخصه‌های اصلی نظام اسلامی است که در نمونه اخیر علیرغم تلاش 40 ساله دشمنان برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان، مردم با حضور خود در راه‌پیمایی توطئه دشمنان را که فتنه‌ای شدیدتر از فتنه سال 88 را طراحی کرده بودند نقش بر آب کردند.


عضو مجلس خبرگان رهبری دین‌زدایی را بزرگ‌ترین هدف دشمنان دانست که از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی در صدد زدودن ایمان و باورهای مذهبی و ارزش‌های اخلاقی و ترویج کفر و الحاد در جامعه هستند و مسائل معیشتی، نیز بهانه‌ای برای تحریک و مأیوس کردن مردم است.

وی حمله به مساجد و حوزه‌های علمیه و آتش زدن قرآن و کتابخانه‌ها را دلیل روشنی برای ضدّیت دشمنان با دین و اعتقادات مذهبی دانسته و ترویج معارف و مبانی دینی و به ویژه اقامه نماز را به عنوان مهم‌ترین وظیفه مبلّغان دین و تنها راه مبارزه با مخالفان و به شکست کشاندن نقشه‌های آنان دانست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بی‌تدبیری و خوب اجرا نشدن مصوّبه سران سه قوه و به ویژه عدم اطلاع‌رسانی و عدم اقناع افکار عمومی را موجب گلایه‌مندی مردم و اعتراض آنان دانسته و از مدیریت اقتصادی مسئولان اجرایی و عمل نکردن به تکالیف قانونی و عدم توجه به تذکرات خیرخواهان انتقاد کرد و تسریع در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را با هدف مقابله با جنگ سایبری دشمنان خواستار شد.

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom