Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز20
دیروز1386
در هفته2810
در ماه38071
مجموع180072

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی اظهار داشت: «کسانی که در مرزهای سوریه و عراق در مقابل داعش و گروه‌های دیگر به شهادت می‌رسند از مجاهدین در راه خدا هستند؛ و این افراد در حقیقت از کسانی هستند که به آیات قرآن کریم عمل کردند.»


عضو جامعه مدرسین افزود: شیعیان نسبت به اعتاب مقدسه و حرم اهل بیت(ع) حساسیت خاصی دارند. این اعتاب مقدسه و بارگاه ها، هویت شیعه هستند؛ این اعتاب، پایگاه توحید است.

وی با اشاره به گروه‌های تروریستی مختلف در عراق و سوریه افزود: امروزه همه کارشناسان آگاه مسایل نظامی و سیاسی می‌دانند که هدف همه این فعالیت‌های دشمنان، ایران است؛ اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروزه ایران اسلامی وضع عجیبی پیدا کرده بود. (خ-1295)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom