Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز138
دیروز698
در هفته1582
در ماه20041
مجموع21171871

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی اظهار داشت: «کسانی که در مرزهای سوریه و عراق در مقابل داعش و گروه‌های دیگر به شهادت می‌رسند از مجاهدین در راه خدا هستند؛ و این افراد در حقیقت از کسانی هستند که به آیات قرآن کریم عمل کردند.»


عضو جامعه مدرسین افزود: شیعیان نسبت به اعتاب مقدسه و حرم اهل بیت(ع) حساسیت خاصی دارند. این اعتاب مقدسه و بارگاه ها، هویت شیعه هستند؛ این اعتاب، پایگاه توحید است.

وی با اشاره به گروه‌های تروریستی مختلف در عراق و سوریه افزود: امروزه همه کارشناسان آگاه مسایل نظامی و سیاسی می‌دانند که هدف همه این فعالیت‌های دشمنان، ایران است؛ اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروزه ایران اسلامی وضع عجیبی پیدا کرده بود. (خ-1295)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom