Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه‌های علمیه، وظیفه‌ی حوزه‌ها و علمای دین را بیان معارف اسلام و تلاش برای تحقق آنها در جامعه خواندند و تأکید کردند: علما در مقام ورثه‌ی انبیا باید برای عملی شدن توحید و اقامه‌ی قسط، مجاهدت کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به نیاز امروز انسانها به معارف برجسته‌ی دینی و همچنین اقبال دنیای اسلام و حتی جوامع خارج از دنیای اسلام به این معارف، وظیفه‌ی حوزه‌های علمیه را نسبت به گذشته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز269
دیروز809
در هفته2611
در ماه19099
مجموع21144907

بازدید کنندگان برخط

3
Online

عضو جامعه مدرسین با بیان این که مردم پای انقلاب خود ایستاده اند، تصریح کرد که بی تدبیری‌‌های برخی مسؤولان مردم را از مسیر انقلاب خارج نمی‌كند.


حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل لنكرانی در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینكه مردم همانند روز‌های اول انقلاب پای انقلاب اسلامی خود ایستاده اند، گفت: مردم بصیر ایران حفظ انقلاب اسلامی را به منزله حفظ دین می‌دانند.

وی با اشاره به اینكه دشمن از درك و فهم قدرت شیعه، انقلاب و مردم عاجز است، اظهار داشت: امروز مردم در راه تحقق اهداف انقلاب با قدرت به راه خود ادامه می‌دهند.

 وی با بیان اینكه مردم پای انقلاب خود ایستاده‌اند و با تأكید بر اینكه بی تدبیری‌‌های برخی مسؤولان مردم را از مسیر انقلاب خارج نمی‌كند، عنوان كرد: باید بدانیم كه انقلاب اسلامی پیوند عمیقی با دین و عقاید مردم دارد. (خ-1372)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailماه مبارک رمضان فرصتی کم نظیر و استثنایی برای تبلیغ و ترویج معارف در جامعه اسلامی است. دلهای مومنین در آمادگی باطنی و معنوی خاصی به سر می‌برد و منتظر جذب نورانیت و معرفت است. بار سنگین این تبلیغ و ترویج معارف بر دوش علمای دین و مبلغان حوزه‌های علمیه است.با پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی مظاهر غفلت و دین ستیزی بسترهای مناسبی برای رشد باورهای مذهبی و تقویت دینداری مردم ایجاد شد. مدارس، دانشگاه ها، پادگان‌ها، رسانه‌ها همه بستری برای ترویج دین قرار گرفتند و فرصت مغتنمی برای مروجان معارف اسلامی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom