Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز48
دیروز617
در هفته2300
در ماه24188
مجموع21300024

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد فاضل لنکرانی روز پنج‌شنبه مورخ 9 آبان 1398 در دیدار رئیس پدافند غیرعامل اظهار داشت: جهاد ابتدایی و دفاعی دو نوع جهادی است که در قرآن نیز مطرح‌شده و مبنای قرآنی دارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی با تاکید بر جایگاه ولی فقیه در حاکمیت و امنیت جامعه فرمود: امروز می‌بینیم که در لبنان و عراق نبود ولایت‌فقیه چه هرج‌ومرجی را ایجاد کرده است.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: خود ولایت‌فقیه یکی از نمونه‌های بارز پدافند غیرعامل در جمهوری اسلامی است و امروز یکی از آثار مهم ولایت‌فقیه امنیت است.

ایشان افزود: امروز شاهد هستیم که علما در نجف در وضعیتی هستند که برای قلم‌زدن هم امنیت ندارند و این نبود امنیت کارهای حوزوی آن‌ها را مختل می‌کند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) ادامه داد: تمامی فقها گفته‌اند که امربه‌معروف و نهی از منکر برای زمانی است که خطر کشته شدن و مجروح شدن نداشته باشد، اما درجایی که انسان ببیند که اساس اسلام درخطر است باید جان خود را فدا کند و مصداق این حرکت را امام حسین (ع) در کربلا به ما نشان داده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی یادآور شد: جمهوری اسلامی با مقاومت و استقامت، آمریکا را زمین‌گیر کرده و این استقامت در دفاع از دین و اهداف متعالی آن به انجام رسیده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر تأثیر مقاومت در حفظ اسلام افزود: بنده پیشنهاد بررسی فقه مقاومت را در مجموعه مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) مطرح کرده‌ام.

ایشان عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب مسئله مقاومت را مکرراً مورد تأکید قراردادند تا بالاخره در جامعه و بین مسئولین نهادینه شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی افزود: ما وقتی برای خدا انقلاب کردیم، باید با استقامت خود پای این انقلاب بایستیم و نگوییم که بعد از چهل سال ضرورتی بر مقاومت وجود ندارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه بیان کرد: طبق تأکید رهبر معظم انقلاب، غرور از آفات مقاومت بوده و.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی با اشاره به هدف قرار دادن ایمان جوانان برای ضربه زدن به مقاومت افزود: اساس مقاومت ما نیستیم، بلکه فارغ از تفکر و قوت نظامی، ایمان به خدا است که حرف اول را می‌زند بنابراین آنچه در رسانه‌ها ایمان نسل آینده را خدشه‌دار می‌کند، باید شناسایی شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با تأکید بر لزوم شناسایی زودهنگام فتنه‌ها افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی باید قبل از وقوع خطراتی مانند داعش، نسبت به ایجاد آن حساس و مطلع شوند و با آن مقابله کنند.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom