Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1576
دیروز1693
در هفته10444
در ماه10444
مجموع350865

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد فاضل لنکرانی روز پنج‌شنبه مورخ 9 آبان 1398 در دیدار رئیس پدافند غیرعامل اظهار داشت: جهاد ابتدایی و دفاعی دو نوع جهادی است که در قرآن نیز مطرح‌شده و مبنای قرآنی دارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی با تاکید بر جایگاه ولی فقیه در حاکمیت و امنیت جامعه فرمود: امروز می‌بینیم که در لبنان و عراق نبود ولایت‌فقیه چه هرج‌ومرجی را ایجاد کرده است.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: خود ولایت‌فقیه یکی از نمونه‌های بارز پدافند غیرعامل در جمهوری اسلامی است و امروز یکی از آثار مهم ولایت‌فقیه امنیت است.

ایشان افزود: امروز شاهد هستیم که علما در نجف در وضعیتی هستند که برای قلم‌زدن هم امنیت ندارند و این نبود امنیت کارهای حوزوی آن‌ها را مختل می‌کند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) ادامه داد: تمامی فقها گفته‌اند که امربه‌معروف و نهی از منکر برای زمانی است که خطر کشته شدن و مجروح شدن نداشته باشد، اما درجایی که انسان ببیند که اساس اسلام درخطر است باید جان خود را فدا کند و مصداق این حرکت را امام حسین (ع) در کربلا به ما نشان داده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی یادآور شد: جمهوری اسلامی با مقاومت و استقامت، آمریکا را زمین‌گیر کرده و این استقامت در دفاع از دین و اهداف متعالی آن به انجام رسیده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر تأثیر مقاومت در حفظ اسلام افزود: بنده پیشنهاد بررسی فقه مقاومت را در مجموعه مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) مطرح کرده‌ام.

ایشان عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب مسئله مقاومت را مکرراً مورد تأکید قراردادند تا بالاخره در جامعه و بین مسئولین نهادینه شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی افزود: ما وقتی برای خدا انقلاب کردیم، باید با استقامت خود پای این انقلاب بایستیم و نگوییم که بعد از چهل سال ضرورتی بر مقاومت وجود ندارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه بیان کرد: طبق تأکید رهبر معظم انقلاب، غرور از آفات مقاومت بوده و.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاضل لنکرانی با اشاره به هدف قرار دادن ایمان جوانان برای ضربه زدن به مقاومت افزود: اساس مقاومت ما نیستیم، بلکه فارغ از تفکر و قوت نظامی، ایمان به خدا است که حرف اول را می‌زند بنابراین آنچه در رسانه‌ها ایمان نسل آینده را خدشه‌دار می‌کند، باید شناسایی شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با تأکید بر لزوم شناسایی زودهنگام فتنه‌ها افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی باید قبل از وقوع خطراتی مانند داعش، نسبت به ایجاد آن حساس و مطلع شوند و با آن مقابله کنند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom