Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز600
دیروز795
در هفته3191
در ماه11552
مجموع20987669

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت الاسلام والمسلمین غروی با تأکید بر اینکه مقاومت در برابر دشمن احتیاج به وحدت کلمه دارد، گفت: باید تمام نیروهای داخلی با همه تجارب و تخصص‌ها به میدان بیایند و مسئولان هم از ظرفیت‌های مختلف آنان و منابع سرشار این کشور بهره بگیرند و به دشمن اعتماد نکنند و به گونه‌ای پیشرفت کشور را پیش ببرند که مشکلات کاهش پیدا کند و تدریجا از بین برود.


عضو جامعه مدرسین اظهار کرد: اگر در اوایل انقلاب، ضد انقلاب کاری را از پیش نبرد و هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و بی وفایی‌ها و جفاهای دوستان و دشمنان این ملت نتوانست کاری را از پیش ببرد به خاطر وحدت کلمه بود.

امروز هم اگر ما بخواهیم بر مشکلات تحمیل شده از سوی دشمنان و کم‌کاری و اشتباه غیرعمدی دوستان فائق شویم باز هم رمز آن وحدت کلمه است. (خ-1367)

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom