Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز718
دیروز1108
در هفته4833
در ماه22772
مجموع21063080

بازدید کنندگان برخط

12
Online

حجت الاسلام والمسلمین غروی با تأکید بر اینکه مقاومت در برابر دشمن احتیاج به وحدت کلمه دارد، گفت: باید تمام نیروهای داخلی با همه تجارب و تخصص‌ها به میدان بیایند و مسئولان هم از ظرفیت‌های مختلف آنان و منابع سرشار این کشور بهره بگیرند و به دشمن اعتماد نکنند و به گونه‌ای پیشرفت کشور را پیش ببرند که مشکلات کاهش پیدا کند و تدریجا از بین برود.


عضو جامعه مدرسین اظهار کرد: اگر در اوایل انقلاب، ضد انقلاب کاری را از پیش نبرد و هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و بی وفایی‌ها و جفاهای دوستان و دشمنان این ملت نتوانست کاری را از پیش ببرد به خاطر وحدت کلمه بود.

امروز هم اگر ما بخواهیم بر مشکلات تحمیل شده از سوی دشمنان و کم‌کاری و اشتباه غیرعمدی دوستان فائق شویم باز هم رمز آن وحدت کلمه است. (خ-1367)

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom