Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4
دیروز899
در هفته2809
در ماه13962
مجموع21262236

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت الاسلام والمسلمین غروی با بیان این که علما و حوزه‌های علمیه نباید نسبت به نظام و ارزش‌های نظام بی ‌تفاوت باشند، افزود: این که مقام معظم رهبری نسبت به انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه تأکید دارند نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


عضو جامعه مدرسین با تأکید بر این که انقلابی ماندن تنها به شعار دادن و تعریف و تمجید کردن نیست، خاطرنشان کرد: وقتی گفته می‌شود انقلابی بمانید یعنی همه ارزش‌هایی که انقلاب اسلامی با خودش دارد و با خودش آورده باید بر طبق آن عمل شود.

وی همچنین حفظ نظام اسلامی را در گرو ماندن پای ارزش‌ها دانست و تصریح کرد: باید از راه صحیح وارد شویم و با منکر‌ها با ادبیات روز برخورد کنیم و این خیلی مشکل است. (خ-1383)

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom