Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1378
دیروز1664
در هفته5958
در ماه13558
مجموع396411

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین غروی با اشاره به وضعیت فرهنگی قم گفت: نباید اجازه داد که وضعیت نامناسب فرهنگی در قم حاکم شود و دستگاه ها و نهادها باید به وظایف خود به درستی عمل کنند.


عضو جامعه مدرسین بر توجه ویژه به وضع فرهنگی قم تأکید کرد و‌گفت: تمام سازمان‌ها، شهرداری‌ها، وزارت کشور، وزارت ارشاد و قوه قضاییه با همکاری هم برای بهبود وضعیت فرهنگی کشور تلاش کنند.

وی در بخش دیگر سخنان خود یکی از آسیب های امروز دستگاه قضا را نظام وکالت دانست و بیان کرد: برخی از وکلا بر قوانین قضایی مسلط بوده و به فکر درآمدزایی از طریق پرونده‌های قضایی هستند و در زمینه نظام وکالت قانون مناسبی تصویب نشده  است. (خ-1387)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom