Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1206
دیروز7019
در هفته1206
در ماه51180
مجموع59359

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد غروی با اشاره به مساله استقلال حوزه ها، اظهار داشت: استقلال حوزه این است که حوزه در برنامه‌ها و سیاست‌های خود با توجه به واقعیت‌های زمانی و مکانی و خط مشی‌ که دنبال می‌کند، وابسته به دولت و حاکمیت نباشد.


وی افزود: طبیعتا معنای استقلال این نیست که حوزه با نهادهای علمی کشور یا حتی دنیا و یا نظام اسلامی بی‌ارتباط باشد. منظور این است که در عین ارتباط و تعامل، در ارتباط با سیاست‌ها و برنامه‌های خود و نظام و ساختار خود، خودش تصمیم گیرنده باشد.

وی همچنین با اشاره به وظایف حوزه نسبت به نظام اسلامی گفت: بالاخره ما یک نظام اسلامی داریم که با نظام طاغوت فرق دارد. البته نقایصی داشته و دارد ولی مهم این است که آن جهت‌گیری کلی سالم باشد و حفظ بشود و بر آن تاکید شود. اگر این نظام نبود، وضعیت کشور ما به کدام سو و به چه شکلی رقم می‌خورد؟ واقعا چیز عجیب و غریبی از کار در می‌آمد. طبیعتا باید با نظام ارتباط برقرار کرد و باید از نظام حمایت کرد، آن‌جا که اشکال دارد باید مطرح کرد و یک طوری باید مطرح شود که تضعیف نظام نباشد. یک طوری باید عمل شود که تضعیف مسئولین و کسانی که در صف قرار گرفته‌اند، نباشد. (خ-1388)

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom