Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1173
دیروز1467
در هفته1173
در ماه34095
مجموع516079

بازدید کنندگان برخط

3
Online

** حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی با اشاره به حضور میلیونی مردم در استقبال و همراهی امام (ره) تصریح کرد: برخلاف همه سرمایه گذاری‌ها و پشتیبانی‌های استکبار جهانی، طومار پوسیده 2 هزار و 500 ساله استبداد برچیده شد. وی با اشاره به روز 12 بهمن ماه اظهار داشت: بنا بود رجعت تاریخی امام(ره) اوایل بهمن ماه انجام گیرد اما بختیار فرودگاه‌ها را بست و مانع انجام این پرواز شد. مردم از این جریان آگاه شدند و با حضور شجاعانه و خشمگینانه و با تحصن و شعارهای کوبنده خود، بختیار را مجبور کردند تا فرودگاه را باز کند. عضو جامعه مدرسین افزود: 4 دهه بعد از این استقبال پرشکوه، بدرقه عاشقانه ده‌ها میلیونی مردم از سالار و سرباز انقلاب، امام و رهبری، حاج قاسم سلیمانی، بیانگر این حقیقت است که انقلاب با حضور هوشمندانه و آگاهانه مردم به اهداف خود تداوم خواهد بخشید و استکبار جهانی راه به جایی نخواهد برد. (خ 1393)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom